Podkrovní apartmán blízko lesa!

Srdečně Vás zveme do Apartmánu Dobřív, který se nachází v podkroví našeho rodinného domu v obci stejnojmenného názvu. Dům leží v klidné části obce nedaleko lesa a vodního Hamru a našim hostům zajišťuje dokonalý pocit soukromí. Obec Dobřív zase najdete v okrese Rokycany v Plzeňském kraji a je známa zejména svou typickou lidovou architekturou.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s celkovou kapacitou 5 lůžek v apartmánu se soukromým vchodem. Tvoří ho jedna prostorná podkrovní místnost, která je rozdělena na lůžkovou a kuchyňskou část. Klidný spánek po dlouhém a zajímavě stráveném dni si dopřejete na našich pěti samostatných postelích. V případě potřeby se dají spojit v manželské lože. Během dne je využijete na lenošení při sledování televize se satelitním příjmem nebo při poslechu rádia.

Kuchyňský kout je vybaven elektrickým sporákem, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním sezením. Milovníci kvalitní domácí stravy si tak přijdou na své. Pěkná, dřevem obložená koupelna s vanou a toaletou je samozřejmostí. V apartmánu jsme Vám zajistili také bezplatné WiFi připojení na internet.

Nadýchat se čerstvého vzduchu a pokochat se pohledem na naši zelenou zahradu a malebné okolí můžete na terase s venkovním posezením a krbem. Letní sluneční paprsky Vás příjemně zahřejí a nabijí novou pozitivní energií. Cyklisté si svá kola odloží v úschovně a auta zaparkujete pár metrů od domu.

Krásy našeho kraje Vás vylákají na toulky po okolí. Od romantických procházek, přes houbaření, turistiku, cykloturistiku nebo poznávání památek a atrakcí, nudit se veruže nebudete. Doporučujeme Vám navštívit Arboretum Žďár, Zámek Mirošov, Hvězdárnu Rokycany, CHKO Brdy, Zámek Kozel a Zbiroh i Lanové centrum zámku Zbiroh. Osvěžit se během horkých letních dnů můžete při Boreckém rybníku, Vodní nádrži Klabava, Záskalská a Láz. Ve vzdálenosti přibližně 20 kilometrů objevitel i Aquapark Hořovice.

Pevně ​​věříme, že dovolená strávená v našem Apartmánu Dobřív bude jednou z Vašich nejmilejších a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!