Ubytování v nejstarší části města

Vila Keltská Růže Hořovice se nachází ve městě Hořovice, v okrese Beroun, v Středočeském kraji. Dům stojí v jedné z nejstarších částí města, která se nazývá Žižkov. Poznávat zde můžete nejen město Hořovice, ale blízko to máte i do Prahy či Plzně.

Největší atrakcí obce je Hořovický zámek, kde se podíváte na různé expozice. Z dalších hradů stojí za návštěvu například hrady Žembrák, Točník, Křivoklát či Karlštejn. Turisticky zajímavé jsou Brdské lesy, bývalý vojenský prostor, který je v současnosti zpřístupněn, vydat se tam můžete pěšky nebo na kole. Určitě si naplánujte výlet i do měst Praha a Plzeň. V létě si užijete koupaliště přímo v Hořovicích nebo některé z přírodních koupališť v okolí (Jince či Záskalská přehrada). O zábavu se postarají i aquaparky Příbram a Beroun. Pokud Vás lákají zimní radovánky, doporučujeme Vám vyzkoušet lyžařské středisko Padák Příbram.

Během celého roku nabízíme ubytování v apartmánu v prvním patře rodinného domu, který je nově zrekonstruovaný. Ve dvou ložnicích se pohodlně ubytuje 4 až 5 osob.

Apartmán se skládá ze dvou ložnic, kuchyně a sociálního zařízení. V jedné ložnici jsou umístěny dvě samostatná lůžka, v druhé manželská postel a rozkládací křeslo jako přistýlka. V obou ložnicích je pro Vaši zábavu k dispozici televize se satelitním příjmem. Kuchyň je vybavena, využít můžete elektrickou dvouplotýnku, mikrovlnnou troubu, lednici a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je jídelní posezení. Součástí apartmánu je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V domě je vyhrazen uzamykatelný prostor pro odkládání lyží a kol. Parkování je zajištěno přímo u objektu. V případě zájmu poskytujeme průvodcovské služby po městě Hořovice, CHKO Brdy a keltských památkách v okolí. Také se věnujeme cvičení wydy - keltské jógy a léčení barvami a esenciálními oleji, tyto služby můžete v případě zájmu využít.

Odpočiňte si v komfortním apartmánu v zajímavé lokalitě. Rádi Vás přivítáme ve Vile Keltská Růže Hořovice.


Preferujeme: Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata