Hotel s tenisovými kurty a vinárnou

Hotel Bouchalka najdete v blízkosti městečka Cerhovice, v části Bouchalka. Městečko leží v okrese Beroun, ve Středočeském kraji. Severně se nachází národní park Křivoklátsko.

Ať už máte chuť na lehkou procházku nebo delší túru, v okolí se pro Vás něco najde. Za cíl si můžete určit například hrady Točník a Zbiroh, barokní zámek Hořovice, zříceniny Žebrák a Valdek či partyzánský úkryt z 2. světové války. Pokud se vypravíte do lesa, možná najdete lesní plody. Na objednávku pro Vás zajistíme i lov. Pokud plánujete vyrazit na delší výlet do okolí, doporučujeme hrady Karlštejn a Křivoklát, zámek Kozel, zříceninu hradu Týřov, poutní místo Svatá hora u města Příbram nebo slovanské hradiště Starý Plzenec. Z přírodních památek viz například Koněpruské jeskyně. S dětmi můžete zajít do nedalekého Aquaparku Hořovice nebo do vzdálenějších aquaparků Příbram a Beroun, potěšíte je i návštěvou zoologických zahrad Plasy a Plzeň.

Celoročně nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou pro 60 hostů. Ubytovat se můžete v 1-lůžkových, 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích. Každý je vybaven příslušným počtem lůžek, úložnými prostory a televizí. Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou. V celém hotelu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

V areálu stojí další budovy, v jedné z nich najdete restauraci s loveckým salonkem. Ve druhé budově je umístěna vinárna s barem. Kterýkoli z těchto prostorů je možné využít na organizaci rodinných oslav nebo firemních akcí (k dispozici i promítací a zvuková technika). Za dobrého počasí si posedíte na terase, je zde také možnost grilovat.

Sportovci ocení tenisové kurty a krytou halu, takže můžete hrát za každého počasí. Děti se zabaví na houpačce a trampolíně a určitě se potěší i možnosti podívat se na koně a jiná domácí zvířata. Jestli k nám přicházíte na kolech, odložíte si je v garáži, přímo u hotelu najdete parkoviště až pro 60 aut.

Přijďte si vychutnat dovolenou do Hotelu Bouchalka. Rádi Vás u nás přivítáme!