Snídaně, venkovní bazén, moderní pokoje

Zveme Vás do našeho tříhvězdičkového Pensionu Primus, který se nachází 10 minut pěší chůze od historického centra města Beroun. Výborné snídaně, venkovní krytý bazén a příjemně laděné pokoje jsou garancí fantastické dovolené ve Středočeském kraji.

Celoročně můžete přijít a užívat si dovolenou či pobyt v Pensionu Primus ***, jehož maximální kapacita je 23 osob. Varianty ubytování:
- pět 2-lůžkových pokojů, každý s manželskou postelí,
- tři 3-lůžkové pokoje, každý s oddělenými lůžky,
- jeden rodinný apartmán se dvěma ložnicemi, přičemž v jedné ložnici jsou dvě oddělená lůžka a ve druhé manželská postel.

Součástí každého pokoje i apartmánu je kromě příslušného počtu lůžek také televize se satelitním příjmem, minibar, lednice a trezor. V každém pokoji i apartmánu je vždy vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, fénem a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi internetové připojení v celém objektu.

Pokud si u nás objednáte snídaně, vychutnat si je můžete ve světlé snídaňové místnosti. Během letních dnů je dobré odpočívat na terase s posezením, případně si připravit jídla v altánku s venkovním krbem. K dispozici je také přenosný gril. Obrovskou výhodou je vnější krytý bazén i možnost objednat si masáž.

Vaše kola si můžete odložit do úschovny. Nabízíme navíc možnost platby kreditní kartou a využít služeb praní a žehlení. Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku a zapůjčíme dětskou židli. Parkování vozidel je na oploceném parkovišti do 20 m od objektu. Těšíme se na Vás.

Nabídka aktivit v okolí je pestrá. Klidně se můžete zabavit v Aquaparku Beroun. Velmi pěkné výhledy jsou z Rozhledny Děd. Mnozí obdivují Pražskou bránu nebo Zámek Králův Dvůr. Naplánovat si výlet můžete i do Koněpruské jeskyně nebo Muzea voskových figurín Karlštejn. Úžasné jsou i cyklostezky nebo chodníky pro pěší turisty v Chráněné krajinné oblasti Český kras. V zimě dobře padne podívat se na oblohu v Hvězdárně Žebrák, případně lyžování v Skiareálu Nižbor.