V těsné blízkosti Punkevních jeskyň

Zveme Vás do našich rodinných Apartmánů Jedovnice, které se nacházejí v městečku Jedovnice, přímo v přírodní rezervaci Moravský kras. Naše apartmány jsou tak výborným výchozím bodem pro poznávání krás okolí.

Nejen přírodní zajímavosti na povrchu uvidíte procházkami okolím. Klidně se vyberte poznávat podzemní nádhery do Punkevních jeskyň. Máte rádi pohyb? Po značených trasách i cyklistických stezkách se dostanete až k propasti Macocha - dominantu Moravského kraje. Děti se potěší návštěvě Zooparku Vyškov nebo ZOO v Brně. Zábava ve vodě nekončí v Aquaparku Blansko nebo bazénech okolních koupališť. V zimě doporučujeme běžkování na upravovaných tratích okolím nebo bruslení na ledě.

Každý den v roce Vám nabízíme možnost ubytovat se v našich Apartmánech Jedovnice. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 23 hostů. Vybrat si můžete z následujících variant:
- jednoho 4-lůžkového apartmánu se dvěma manželskými postelemi ve dvou ložnicích,
- jednoho 4-lůžkového apartmánu s manželskou postelí v jedné ložnici a manželskou postelí a přistýlkou ​​v druhé ložnici,
- jednoho 5-lůžkového apartmánu s manželskými postelemi ve dvou ložnicích a navíc jedním lůžkem v jedné z ložnic,
- jednoho 8-lůžkového apartmánu s manželskou postelí a jedním lůžkem v jedné ložnici a manželskou postelí a třemi lůžky v druhé ložnici.

Každý apartmán je také vybaven televizí se satelitním příjmem. Připravit si výborné jídla se dá v plně vybaveném kuchyňském koutku apartmánů, který má ve výbavě elektrickou dvojplotnu, ledničku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, kuchyňské nádobí a jídelní sezení. Součástí každého apartmánu je také koupelna se sprchovým koutem / vanou a toaletou. Zůstat ve spojení můžete i přes bezplatné WiFi připojení na internet.

Pěkně upravená zahrada nabízí výborný prostor na trávení společných chvil. Odpočinete si zde na venkovním posezení na terase, na zahradní houpačce i ugrilujete jídla na grilu či v krbu. Vedle toho dohlédnete na děti hrající si na dětském hřišti. Potěší jejich pískoviště, houpačka, skluzavka, hračky i trampolína. Povolené je u nás kouření i pobyt s pejskem. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!