Apartmány v penzionu v Moravském krase

Penzion SURF - Moravský kras nájdete v městě Blansko, přesněji v části Klepačov. Město se nachází v těsné blízkosti Moravského krasu, na jeho západní straně.

Celoročně Vás zveme ubytovat se v penzionu s pěti apartmány, kde se celkově ubytuje až 25 hostů. Vyberte si některý z těchto apartmánů:
- Apartmán Hana - studio, bez sprchy, s toaletou, pro 2 osoby,
- Apartmán Marie - apartmán s 1 ložnicí, pro 3 až 5 osob,
- Apartmán Vlasta - studio s krbem a terasou, pro 4 osoby,
- Apartmán Pavla - apartmán s 2 ložnicemi, pro 5 osob,
- Apartmán Kamila - apartmán s 2 ložnicemi, pro 8 až 9 osob.

Každý apartmán (kromě Hana) disponuje vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou. Hosté z apartmánu Hana využívají sprchu u bazénu. Součástí všech apartmánů je kuchyňský kout s elektrickým sporákem s troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním stolem. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

U penzionu na zahradě najdete venkovní bazén (10 x 5 m), posezení s grilem i ohniště. K penzionu patří i restaurace vzdálená asi 100 metrů, rádi pro Vás připravíme jídla během celého dne, snídaně se podávají přímo v penzionu. V případě rodinných oslav nebo firemních akcí je Vám k dispozici sál pro 80 osob. Samozřejmostí je prostor pro úschovu kol v garáži. Parkování pro 2 až 4 auta je možné u penzionu, další auta zaparkujete u restaurace.

Přímo ve městě můžete navštívit několik historických památek, za zmínku stojí renesanční zámek, rusínsko-gotický dřevěný kostelík ze 17. století či barokní kostel sv. Martina. Pokud se chcete na tento kraj podívat shora, Vaše kroky by měly směřovat k rozhlednám Podvrší, Alexandrovka či Babí lom. Největším lákadlem této oblasti je samozřejmě Moravský Kras. Doporučujeme Vám vidět propast Macocha a téměř povinností je i návštěva jeskyní (Kateřinská, Punkevní, Balcarka, Výpustek). Něco o historii se dozvíte na hradech Nový Hrad u Blanska, Boskovice, Veveří a Špilberk nebo na zámcích Rájec nad Svitavou, Černá hora a Kunštát. Rodinám s dětmi dobře padne výlet do ZOO v Brně nebo si užijí den v aquaparcích Blansko a Kuřim.