Oáza relaxace - sauny, vířivka, masáže

Hledáte své znovuzrození? Zveme Vás do našeho Penzionu Statek Samsara, kde kromě duševního a fyzického znovuzrození najdete všechno - nádherné pokoje, špičkový wellness i vynikající zdravé jídlo v kuchyni.

Pokud a rozhodnete poznávat unikátnost našeho kraje, zajisté oceníte blízkost jedné z nejúžasnějších oblastí přírody - Moravský kras. Naše ubytování je tak vhodným počátečním bodem na Vaše cyklovychádzky, pěší turistiku i nordic walking. Určitě nevynechejte ani Propast Macocha. Krásy podzemí objevíte v Punkevní jeskyni i Jeskyni Výpustek. S dětmi doporučujeme výlet do Domu přírody Moravského krasu - moderního střediska se zábavně-naučnou vnitřní a vnější expozicí a 3D kinem. V zimě si po běžkování na upravených tratích odpočinete v našem wellness centru.

Každý den v roce Vás ubytujeme v našem Penzionu Statek Samsara, který je klidným místem pro trávení chvil s rodinou, s partnerem, jednotlivě nebo skupinkou přátel celkově pro 25 osob. Samozřejmě u nás můžete uspořádat i firemní či rodinnou akci, školení nebo jiný typ akcí. Typy pokojů:
- sedm 2-lůžkových pokojů se samostatnými lůžky,
- jeden 5-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi - v jedné manželská postel a v druhé tři samostatná lůžka,
- jeden 4-lůžkový apartmán s balkonem, manželskou postelí v ložnici a dvěma lůžky ve formě přistýlky v obývacím pokoji.

Každá ubytovací jednotka je kromě příslušného počtu lůžek vybavena také vlastním televizorem a chladničkou. K použití jsou také dvě přistýlky, které se dají umístit pouze do 2-lůžkových pokojů. Ve výbavě každého pokoje i apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán má navíc obývací část s televizorem a východem na balkon. Spojení s okolním světem jsme zajistili i prostřednictvím bezplatného WiFi připojení na internet.

Na recepci Vám s ochotou pomůže náš milý personál. Sauny, masáže, vířivka, relaxační místnost i terasa pro relax a ochlazení si u nás naplno užijete. Zasytit Vaše bříška víte v naší perfektní restauraci s terasou a stylovým barem. K dispozici také salonek s televizorem pro 10 osob, místnost s krbem, společenská sál, kongresová místnost s možností zapůjčení techniky. Z venkovního posezení na terase dohlédnete na děti hrající si na hřišti (plné atrakcí). Za poplatek Vám zapůjčíme dětskou postýlku i možnost využití ohniska. Benefitem u nás jsou zvířátka. Zaparkujte Vaše auta přímo u objektu. Těšíme se na Vás!