Útulně vybavené apartmány

Dovolená v Apartmánech Blansko - Olešná se určitě vyplatí. Naše cenově výhodné ubytování se nachází v klidné části Blanska s názvem Olešná obklopené přírodou, v Jihomoravském kraji.

Blansko je vyhledávané turisty zejména pro chráněnou oblast Moravský Kras, kde najdete jeskyně, podzemní říčky i známou propast Macocha. Údolí i kopce jsou ideální pro cyklistické i turistické výlety. Klidně můžete navštívit i Renesanční zámek Blansko, Nový Hrad u Adamova, Rozhlednu Podvrší nebo Pivovar Černá Hora. Koupání je možné v Aquaparku Blansko nebo Kuřim. Spolu s dětmi se potěšíte návštěvě ZOO v Brně i jízdě na koni - Ranč U Strakatého koně (Hořice 3 km). Po napadení sněhu je možné zalyžovat si v areálu v Olešnici na Moravě.

Celoročně přístupné ubytování Apartmány Blansko - Olešná nabízejí prostor pro ubytování maximálně 9 osob. Na výběr máme tyto dva apartmány:
- 4-lůžkový prázdninový domek se 2 samostatnými a manželským lůžkem,
- 5-lůžkový apartmán s celkem pěti lůžky (2 lůžka jsou standardně u sebe, mohou být i odděleně).

Ubytovací jednotky jsou vybaveny téměř totožně. V domečku se nachází kuchyňský kout (vybavený elektrickým vařičem se sklokeramickou deskou, v 5-ti lůžkovém apartmánu je elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, jídelní sezení a televize). V apartmánu jsou navíc dvě pohodlná křesla plus jedno houpací křeslo. Samozřejmou součástí je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Prázdninový domek disponuje navíc pračkou. Nechybí také WiFi připojení na internet.

Krásné výhledy do okolí si můžete užívat na zahradě, každý apartmán má svoji, kde je k dispozici terasa s venkovním stíněným posezením, 3-místná houpačka, gril a u většího apartmánu i dětské hřišťátko s houpačkou a skluzavkou. Máme prostor vyhrazený pro odložení kol, možnost praní prádla i zapůjčení fénu či žehličky. Zaparkujte Vaše auta přímo při ubytování a užívejte si u nás krásné chvíle. Těšíme se na Vás!