Útulně vybavené apartmány

Dovolená v Apartmánech Blansko - Olešná se určitě vyplatí. Naše cenově výhodné ubytování se nachází ve vesničce Olešná, poblíž města Blansko, v Jihomoravském kraji.

Blansko je vyhledávané turisty zejména pro chráněnou oblast Moravský Kras, kde najdete jeskyně, podzemní říčky i známou propast Macocha. Údolí i kopce jsou ideální pro cyklistické i turistické výlety. Klidně můžete navštívit i Renesanční zámek Blansko, Nový Hrad u Adamova, Rozhlednu Podvrší nebo Pivovar Černá Hora. Koupání je možné v Aquaparku Blansko. Spolu s dětmi se potěšíte návštěvě ZOO v Brně i jízdě na koni - Bělecký Mlýn, Ranč Kameňák, Farma Malá Obora Blansko či Kostelany. Po napadení sněhu je možné zalyžovat si v areálu v Olešnici na Moravě i Sokol Blansko - Hořice Ski areálu.

Celoročně přístupné ubytování Apartmány Blansko - Olešná nabízejí prostor pro ubytování maximálně 9 osob. Na výběr máme tyto dva apartmány:
- 4-lůžkový apartmán se dvěma oddělenými lůžky a rozkládacím dvojlůžkem,
- 5-lůžkový apartmán se třemi oddělenými lůžky a rozkládacím gaučem pro dvě osoby.

Apartmány jsou vybaveny téměř totožně. V každém se nachází kuchyňský kout (vybavený elektrický sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, jídelním sezením a televizí). Samozřejmou součástí je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Větší apartmán disponuje navíc pračkou. Nechybí také WiFi připojení na internet.

Krásné výhledy do okolí si můžete užívat na zahradě, kde je k dispozici terasa s venkovním posezením, houpačka i dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a trampolínou. Máme prostor vyhrazený pro odložení kol, možnost praní prádla i zapůjčení fénu či žehličky. Zaparkujte Vaše auta přímo při ubytování a užívejte si u nás krásné chvíle. Těšíme se na Vás!