Výhled na vodu z lodžie apartmánů

Hledáte ubytování s výhledem přímo na vodní plochu? Nabízíme Vám plně zařízené Apartmány Orlík - Loužek situované u břehu Orlické přehrady, v klidné zátoce Struhy II. Ubytování se nachází v katastru obce Milešov, okres Příbram.

Orlická přehrada je vhodná na různorodé vodní sporty, jachting, rybolov i plavání, nakolik voda bývá příjemně teplá i koncem září. Výborné podmínky jsou zde také pro cyklisty a turisty, jejichž zajisté potěší chutné lesní plody v okolních lesích. Váš volný čas si můžete zkrátit návštěvou zámku Orlík, hradu Zvíkov, rozhleden Onen svět a Milada nebo hornického muzea v Příbrami. Rodinky s dětmi jistě rádi využijí pestrou nabídku zážitkového parku Zeměráj v Kovářově a Aquaparku Příbram. Blízko apartmánů, v areálu Trhovky (asi 10 min. pěšky), se pořádají diskotéky pro dospělé i děti, nachází se zde několik restaurací a také obchod.

Od května do konce září Vás rádi ubytujeme v našich apartmánech s kapacitou přibližně 94 lůžek včetně přistýlek a patrových postelí. Nabízíme Vám apartmány v zděných budovách (každá se dvěma apartmány v přízemí a dvěma apartmány na patře) a dvou chatách (každá s jedním apartmánem v přízemí a jedním apartmánem na patře). Chaty je možné zarezervovat jako celek nebo po jednotlivých apartmánech.

Nabízíme Vám tyto apartmány:
- tři 2-lůžkové apartmány s manželskou postelí (zděná budova),
- šest 3-lůžkových apartmánů s manželskou postelí a samostatným lůžkem (zděná budova),
- dva 4-lůžkové apartmány s manželskou postelí a samostatnými lůžky (zděná budova),
- šest 4-lůžkových apartmánů s manželskou postelí a palandou pro 2 děti, z toho dva apartmány s palandou pro 3 děti (zděná budova),
- dvě chaty, každá s kapacitou pro 15 osob.

Každý apartmán je vybaven kuchyní (apartmány ve zděných budovách s kuchyňským koutem) s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou, běžným kuchyňským vybavením a jídelním posezením. Samozřejmostí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V případě zájmu Vám připravíme i dětskou postýlku. Přízemní apartmány ve zděných budovách jsou bezbariérové. Všechny apartmány disponují balkonem.

V exteriéru ubytování využijete exteriérové posezení, gril, ohniště či možnost kotvení lodí. V areálu Loužek je Vám k dispozici tenisový kurt, víceúčelové pískové hřiště, minigolfové hřiště, zapůjčení lodiček a šlapadel. Děti se potěší plně vybavenému dětskému hřišti. Auta bezpečně zaparkujete přímo u apartmánů nebo v celém areálu. Rezervujte si Váš pobyt v Apartmány Orlík - Loužek už dnes. O příjemné ubytování během Vaší letní dovolené se zaručeně postaráme. Těšíme se na setkání s Vámi!