Útulná chalupa v krásném prostředí...

Krásná příroda v kombinaci s klidem a čistým vzduchem - právě to dokáže udělat Vaši dovolenou během celého roku u nás, v Chalupě pod strání, nezapomenutelnou. Ubytování se nachází v malebné vesničce Štědrákova Lhota (část obce Ruda nad Moravou), v okrese Šumperk.

Už při příjezdu do vesničky Vás okouzlí okolní příroda. Klidně se vyberte na Bráně - turistické naučné stezky. Krásy podzemí na vlastní oči uvidíte v jeskyni Javoříčko. Pokud raději preferujete kulturní vyžití, doporučujeme Vám Kino Oko Šumperk, Kino Retro Zábřeh nebo Divadlo Šumpek. Nedaleko zahlédnete i lázne a ruční výrobnu papíru ve Velkých Losinách. Nevynechejte ani návštěvu zámku v Úsově i hradu v Bouzově. Zima je ideální na lyžování - přímo v obci se nacházejí 2 lyžařské areály - skiareál Panorama a skiareál Turek.

Každý den v roce si u nás na své přijdou rodinky s dětmi i skupinky přátel a známých v Chalupě pod strání. Kapacitně je uzpůsobena pro maximálně 14 hostů. Na jejím přízemí je umístěna vstupní chodba se schodištěm. Na prvním patře si čas užijete v obývací místnosti s televizí se satelitním příjmem, rádiem, CD přehrávačem a gaučovým sezením. Nejen hospodyňky ocení kuchyňku s jídelním sezením. Komfort zde poskytuje také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V prvním patře je také jedna 4-lůžková ložnice. Podkroví je tvořeno dalšími třemi ložnicemi. K dispozici je jedna 2-lůžková, jedna 4-lůžková a jedna 4-lůžková ložnice s televizí se satelitním příjmem. Abyste nemuseli sjíždět dolů, využívat zde můžete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Spojení s okolním světem je možné přes bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér chalupy si také zajisté zamilujete - buď to pod zastřešenou pergolou s grilem nebo na prostorné zahradě. V zadní části zahrady je i ohniště. Necelých 50 m od ubytování si zaplavete na menším koupališti - naši hosté ho mají v ceně. Děti ocení pískoviště, houpačku a trampolínu. Stejně máme stolní fotbal a stolní tenis + dětskou vysokou stoličku. Auta zaparkujete přímo ve dvoře. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi