Chalupa pro rodiny s krbem a saunou

Naše útulná, nově zrekonstruovaná Chalupa U Studánky leží v tichém prostředí Nového Města pri Moldave, na rozcestí turistických a cyklistických tras, v centru Krušných hor.

Cyklistika, turistika i procházky okolím. Nejen to nabízí tento malebný kraj. Pokud si plánujete výlety, doporučujeme navštívit Teplice se zámkem, botanickou zahradou i hvězdárnou. V blízkém městě Osek leží pivovar. V létě se můžete vykoupat ve vodní nádrži Fláje nebo Matylda. V zimě si můžete zalyžovat ve střediscích Bouřňák, Osek a Meziboří.

Celoročně se můžete ubytovat v naší Chalupě U Studánky, jejíž maximální kapacita je 15 osob. Chalupu pronajímáme jen jedné skupince hostů.

Na prvním patře si hezké chvíle můžete užívat ve společenské místnosti, kde je krb, televizor, rádio, CD přehrávač, společenské hry a pohodlný gauč. Jídla si můžete uvařit v nadstandardně vybavené kuchyni (s el. spotřebiči, kuch. nádobím a jídelním sezením). Toto patro dotvářejí tři ložnice - jedna 2-lůžková s manželskou postelí a výsuvným lůžkem (přistýlka) + dvě 3-lůžkové s manželskou postelí a pevným lůžkem.

Druhé patro se skládá z 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí a 4-lůžkové ložnice s manželskou postelí a dvěma pevnými lůžky. V téměř každé ložnici se nachází televizor - kromě 2-lůžkové. V rámci chalupy můžete využívat dvě koupelny se sprchovými kouty a toaletami a jednu koupelnu s vanou a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Rádi se saunujete? V naší infrasauně zapomenete na každodenní starosti. Během letních dnů si můžete odpočinout na terase s posezením i na sezení. K dispozici je Vám také gril, ohniště, dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a trampolínou. Součástí chaty je také dětský koutek s hračkami, box na úschovu lyží a kůlna na úschovu kol. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vás!