Chalupa pro skupiny s krbem a saunou

Naše útulná, nově zrekonstruovaná Chalupa U Studánky leží v tichém prostředí Nového Města pri Moldave, na rozcestí turistických a cyklistických tras, v centru Krušných hor.

Cyklistika, turistika i procházky okolím. Nejen to nabízí tento malebný kraj. Pokud si plánujete výlety, doporučujeme navštívit Teplice se zámkem, botanickou zahradou i hvězdárnou. V blízkém městě Osek leží pivovar. V létě se můžete vykoupat ve vodní nádrži Fláje nebo Matylda. V zimě si můžete zalyžovat ve střediscích Bouřňák, Osek a Meziboří.

Celoročně se můžete ubytovat v naší Chalupě U Studánky, jejíž maximální kapacita je 15 osob. Chalupu pronajímáme jen jedné skupince hostů - pouze jako celek.

Na prvním patře si hezké chvíle můžete užívat ve společenské místnosti, kde je krb, televizor, rádio, CD přehrávač, společenské hry a pohodlný gauč. Jídla si můžete uvařit v nadstandardně vybavené kuchyni (s el. spotřebiči, kuch. nádobím a jídelním sezením). Toto patro dotvářejí tři ložnice - jedna 2-lůžková s manželskou postelí a výsuvným lůžkem (přistýlka) + dvě 3-lůžkové s manželskou postelí a pevným lůžkem.

Druhé patro se skládá z 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí a 4-lůžkové ložnice s manželskou postelí a dvěma pevnými lůžky. V téměř každé ložnici se nachází televizor - kromě 2-lůžkové. V rámci chalupy můžete využívat dvě koupelny se sprchovými kouty a toaletami a jednu koupelnu s vanou a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Rádi se saunujete? V naší infrasauně zapomenete na každodenní starosti. Během letních dnů si můžete odpočinout na terase s posezením i na sezení. K dispozici je Vám také gril, ohniště, dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a trampolínou. Součástí chaty je také dětský koutek s hračkami, box na úschovu lyží a kůlna na úschovu kol. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vás!