Chalupa s bazénem,vířivou vanou,hřištěm

Láká Vás prožití dovolené, kde můžete využívat venkovní bazén, vířivou vanu, dětské hřiště a atrakcemi - a to vše bez rušení cizími lidmi? Zveme Vás do Chalupy u Vipa, která se nachází v malebné vesničce Písečné, okrese Žďár nad Sázavou, nedaleko Bystřice nad Pernštejnem na Vysočině.

Spolu s rodinkou či přáteli poznáte zajímavé atrakce nebo si naplánujte aktivity v našem jedinečném regionu. Mnoho cyklostezek, tras pro pěší turistiku, naučné stezky Vás dovedou do Vysočiny. Doporučujeme Vám výlet do Areálu sportů Bystřice nad Pernštejnem, na Vodácký kanál Vír, ke Kostelu sv. Michaela Vítochov nebo Hrad Pernštejn Nedvědice. S dětmi se zabavíte v Šiklande - westernovém městečku. Možností na lyžování během zimy je nepočítaně. Navrhujeme Vám svahy středisek Ski areál Karasín, Ski areál Dalečín, SKI Harusák Nové Město na Moravě a další v okolí.

Cítit se jako doma a ubytovat se během celého roku může v naší chalupě maximálně 14 hostů. Chalupa u Vipa se pronajímá jako celek a je vhodná i pro imobilní hosty. Už v přízemí strávíte klidný čas v obývací místnosti, jejíž dominantou já kachlová kamna. Kromě ní tu využijete televizor s kabelovým příjmem, gaučové sezení, společenské hry. Z místnosti se dá dostat na terasu a zároveň je propojena s nadstandardně vybavenou kuchyní (s el. spotřebiči a kuch. nádobím). Výborné jídla si vychutnáte na jídelním sezení. Tematicky zařízený je také Lovecký salonek - druhá společenská místnost s kachlovými kamny, gaučem, hrami a jídelním sezením.

Přízemí je taktéž tvořeno bezbariérovou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí. Vedle je k dispozici koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Na patře chalupy jsou umístěny další tři netradiční 4-lůžkové ložnice. Každá je mezonetová - to znamená, že manželská postel je v prvním patře, masivními schody se dostanete do podkroví se dvěma lůžky. Nechybí ani další koupelna s vanou, sprchovým koutem, pračkou a toaletou. V chalupě jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě se zchladíte ve venkovním krytém bazénu. Odpočinek ve vířivce si dopřejete v koupelně v přízemí. U nás je také domeček s udírnou, terasa s venkovním posezením, gril, ohniště, zahradní houpačka. Radost v dětských očích uvidíte při využívání atrakcí na dětském hřišti nebo v koutkou v chalupě. Dětská vysoká židlička a postýlka jsou u nás samozřejmostí. V garáži si uschováte kola a lyže. Zaparkovat auta lze přímo u objektu. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky