Útulné a cenově velmi výhodné ubytování

Klidnou atmosféru v kruhu rodiny u krbu... I taková může být dovolená v Olešnici v Orlických horách, v našem Domě Olešnice v Orlických horách. Malebná obec u polských hranic, ubytování 200 m od jejího centra - nejen to Vám u nás zajistí super podmínky na přežití radostných chvil.

Orlické hory jsou ideálním výchozím bodem pro pěší nebo cyklistickou turistiku. Přijdou si tu na své i vyznavači nordic walkingu nebo ti, kteří se na svět chtějí dívat z koňského hřbetu. Po stopách historie se vydejte na zříceninu hradu Klečka i Skruhov. Během letních dnů se zchladíte ve vodní nádrži Rozkoš i bazénech přírodního koupaliště Včelné. V zimě rozhýbete Vaše tělo na upravovaných běžeckých tratích nebo během lyžování či snowboardingu. Do 750 m se nachází Skiareál Hartman, do kilometru Skiareál Olešnice.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v našem útulném Domě Olešnice v Orlických horách, který je kapacitně přizpůsobené pro 8 hostů. Už v přízemí si náladu zlepšíte u krbu, sledování televize, poslechu rádia, oddechování na gauči či hraní her u jídelního sezení. Rádi vaříte? Potom Vás nepřekvapí kompletní vybavenost moderní kuchyně s jídelním sezením.

Do království spánku se u nás dostanete v jedné z naši ložnic. K užívání je 2-lůžková se dvěma lůžky a dětskou postýlkou ​​a dvě 3-lůžkové s třemi lůžky. Maximální pohodlí je zajištěno i díky koupelně se sprchovým koutem, fénem, ​​pračkou a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

Z balkonu v prvním patře dohlédnete na Vaše ratolesti běhající po zahradě. Zde se nachází naše ,, dřevěná chaloupka" s posezením a přenosným grilem. I z posezení na trávě si vychutnáte pěkné okamžiky života. U nás Vám v garáži uschováme Vaše kola i lyže. Parkování vozidel je zajištěno přímo ve dvoře ubytování. Už si představujete sebe, jak si užíváte skvělé chvíle s rodinou, přáteli nebo známými? Přijďte k nám. Těšíme se!