Tiché místo, kde ještě svítí hvězdy!

Zveme Vás do Horské chaty Rozhled - jedné z posledních roubenek zachovaných v domácím prostředí. Situovaná je přímo u lesa, nedaleko obce Strážné, v chráněné oblasti KRNAP. Z chaty budete mít jedinečný výhled na celé okolí (rozhled až 150 km).

Výborná poloha chaty je vhodným výchozím bodem pro podnikání turistických procházek např. přímo na Sněžku bez stoupání údolím. S dětmi můžete vyzkoušet jízdu na letní bobové dráze Špindlerův Mlýn nebo navštívit ZOO Dvůr Králové. Vedle chaty vede v zimě běžkařská trasa Krkonošské magistrály. Jen 500 metrů od ubytování si zalyžujete v Ski areálu Friesovy boudy a zajisté oceníte upravené svahy lyžařských středisek Luisino údolí, Strážné, Family Dolní Dvůr a Špindlerův mlýn.

Horská chata Rozhled nabízí celoroční ubytování vhodné pro 8 až 26 hostů. Ideální je pro skupiny, školní výlety, soustředění i firemní akce.

Chata sestává ze společné jídelny s krbovými kamny, klubovny s televizí a dětským koutkem s hračkami. Navíc je Vám v chatě k dispozici i bufet. V rámci ubytování Vám s láskou připravíme snídaně a večeře, na objednávku pro větší skupinu i obědy. Příjemný relax Vám zajistí masážní přístroj i pobyt v sauně pro 6 osob.

Odpočinek po náročném dni si dopřejete v devíti 2-lůžkových, dvou 3-lůžkových a jedné 4-lůžkové ložnici. Koupelny se sprchovými kouty a toalety jsou společné, rozdělené pro pány a dámy. V prostorách chaty je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na úschovu Vašich kol a lyží poslouží místnost na to určena. V případě zájmu Vám poskytneme možnost praní prádla. V exteriéru si můžete v kruhu přátel a blízkých posedět, grilovat, hrát stolní tenis, volejbal a naplno vychutnávat volné chvíle v přírodě. Ti nejmenší se zabaví na trampolíně, prolézačce a houpačce. Vaše auta v letních měsících zaparkujete přímo u chaty (zašleme Vám voucher s povolením vjezdu do KRNAP). V zimě je třeba parkovat na placeném záchytném parkovišti Strážné - lom, odkud se k nám dostanete rolbou v předem dohodnutém čase.

Útulné prostředí, domácí strava, posezení u ohně s výhledem na oblohu plnou hvězd a meditační atmosféra vhodná i na semináře a kurzy. To vše Vám nabízí naše Horská chata Rozhled. Už nyní se na Vás těšíme!