Sluneční terasa, dětské hřiště a bazén

Zveme Vás do našeho rodinného Penzionu Apartmány Bečov, který se nachází ve městě Bečov nad Teplou, v okrese Karlovy Vary. Výbornou dovolenou si u nás užijete i během plavání v bazénu.

Okolí se samo nabízí na nenáročné procházky, cyklistiku nebo turistiku až do Slavkovského lesa. Zajímavá je také návštěva místního hradu a zámku, ale i Hornického muzea Krásno, Městského muzea Horní Slavkov i Muzea historických motocyklů. Spolu s dětmi poznáte místní botanickou zahradu nebo zajezdíte si na koni. Pokud toužíte zwellnessovať Vaše tělo i mysl, nevynechejte 20 km vzdálené lázeňské město Karlovy Vary.

Celoročně Vás víme ubytovat v našem Penzionu Apartmány Bečov, které disponují maximální kapacitou pro 19 hostů. Ať už jste dvojice, rodinka nebo jednotlivec, na výběr máte z následujících typů ubytování:
- tří 2-lůžkových pokojů (manželská postel),
- dvou 4-lůžkových pokojů (jedna s terasou, v každé manželská postel + dva lůžka),
- jednoho 5-lůžkového apartmánu (dvě manželské postele a přistýlka).

Každý pokoj i apartmán je kromě příslušného počtu lůžek vybaven televizí se satelitním příjmem. Ve výbavě kuchyňských koutků na každé ubytovací jednotce nechybí el. vařič (dvojplotna), lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a jídelní posezení. Samozřejmostí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem / vanou a toaletou. Rovněž jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Společný čas s přáteli si užijete buď na upravené zahrádce nebo na venkovním posezení na sluneční terase. K dispozici je Vám i krb, ohniště a bazén. Děti se zabaví na dětském hřišti, kde nechybí pískoviště, prolézačky ani hračky pro děti a trampolína. Až devět vozidel si pohodlně odparkujete přímo u Penzionu Apartmány Bečov. Těšíme se na Vás!