Luxusnější apartmán s venkovním bazénem

Přijměte naše vroucné pozvání do okrajové části města Třeboň, kde se nachází náš apartmán v Penzionu U Machů. U nás si dokonalou dovolenou užijete nejen díky vnějšímu bazénu i ideální poloze blízko atrakcím.

Pokud máte rádi městský ruch, stačí se dostat do centra, kde Vás čekají trhy, divadelní i hudební představení, prohlídka Třeboňského zámku, kamenné kašny, barokního mariánského sloupu a další zážitky. Třeboňsko je známé zejména kvůli mnohým cyklistickým stezkám (například cyklistická naučná stezka Okolo Třeboně, začínající na hrázi rybníka Svět). Výborný odpočinek si můžete dopřát ve wellness centru Lázně Aurora nebo si zaplavat v rybníku Svět i na Veselských pískovnách. V blízkosti se nachází les, kde si můžete nasbírat lesní plody a houby. V zimě doporučujeme návštěvu Hradu a zámku Jindřichův Hradec.

Celoročně přístupný moderní apartmán Penzionu U Machů je kapacitně připraven pro pobyt jedné 8-členné skupinky osob. Apartmán je umístěn v prvním patře rodinného domu se samostatným vstupem.

Apartmán je tvoření obývací místností, kuchyní, dvěma ložnicemi a koupelnou. V obývací části si můžete odpočinout na gaučovém sezení nebo si zahrát společenské hry. Kuchyň je kompletně zařízená, a to keramickou varnou deskou, el. troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, toasterem, kuchyňským nádobím a sezením. Spánek zajišťuje jedna 4-lůžková ložnice s manželskou postelí, dvěma lůžky a skříní. Druhá ložnice je 4-lůžková s oddělenými lůžky, stolečkem se dvěma křesly, skříní a komodou. Hostům jsme zajistili vlastní koupelnu se sprchovým koutem, vanou a toaletou. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet zdarma.

Na obrovské zahradě o rozloze 2500 m2 si můžete odpočinout na posezení pod pergolou, připravit si jídla na grilu i ohni ve vyhrazeném prostoru. Rozlehlý pozemek nabízí možnosti i na hraní sportovních her. V létě si můžete užít zábavu v bazénu, který občasně využívají i majitelé ubytování. Pro děti je k dispozici houpačka a pískoviště. V uzamykatelné plechové garáži se dají odložit Vaše kola. Parkování aut je bezproblémové - přímo u objektu. Těšíme se na to, jak u nás prožijete příjemný čas! Majitelé Penzionu U Machů.