Loading

Ubytování v Dunajovicích

(1 objekt + 24 objektů v okolí 25 km)

Selské stavení Dunajovice

Dunajovice, na okraji obce / města
Pro skupiny, rybáře, milovníky přírody!

Penzion u Třeboně

Třeboň - Břilice (Dunajovice 3,6 km vzdušně), v obci / ve městě
S bazénem, restaurací - super cena!

Apartmány Relax Park Třeboň

Třeboň (Dunajovice 5,2 km vzdušně), na okraji obce / města
Moderní apartmány v pokojné části města!

Ubytování Na Statku

Lužnice (Dunajovice 5,4 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Ubytování na pravém jihočeském statku

Ubytování u Bláhů

Lužnice (Dunajovice 5,5 km vzdušně), v obci / ve městě, v lese
Útulné ubytování v klidném prostředí

Apartmán U Světa

Třeboň (Dunajovice 5,8 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Útulný apartmán a atmosférou domova!

Ubytování u rybníka Svět

Domanín (okres Jindřichův Hradec) (Dunajovice 7,0 km vzdušně), v obci / ve městě, u...
Cenově výhodné ubytování při Třeboni

Apartmány Nová Hlína 48

Třeboň (Dunajovice 7,2 km vzdušně), na okraji obce / města, u vody
Nové 2 samostatné apartmány

Penzion Pod Dubem

Domanín (okres Jindřichův Hradec) (Dunajovice 7,6 km vzdušně), na okraji obce / města
Rodinný penzion - vhodný pro partie

Ubytování Ondřej Blažek

Domanín (okres Jindřichův Hradec) (Dunajovice 7,8 km vzdušně), v obci / ve městě
Dva moderní apartmány│Soukromí zaručeno
1 - 25 / 25

Dunajovice

Dunajovice 1

Kouzelná scenérie Třeboňska v Dunajovicích

Dunajovice se rozkládají v Jihočeském krajiokrese Jindřichův Hradec. Leží pouhých sedm kilometrů od Třeboně a jsou součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Mezi další významná sousedící města patří Lomnice nad Lužnicí, České Budějovice a Jindřichův Hradec.

První zmínka o obci pochází z roku 1376. Dunajovice Vás okouzlí krásnou krajinou plnou lesů a rybníků. Vyšlápnete na nejvyšší místo s nádherným výhledem na celé Třeboňsko, Dunajovickou horu.

Díky nenahraditelnému výhledu je častým cílem pro pěší turisty i cyklisty. Na Dunajovické hoře navštívíte významné poutní místo Kapli sv. Kříže a projdete si Křížovou cestu.

Třeboňsko je krajinou rybníků a celoročně láká rybáře i turisty. Dunajovice Vám nabídnou hned tři menší rybníky, Vobojský, Ráček a Nový u Dunajovic. Dále sousedí s dalšími většími rybníky Dvořiště, Koclířov, Velký Tisý a Malý Tisý. Největším rybníkem Třeboňska i celé České Republiky je Rožmberk. Právem je někdy nazýván Jihočeským mořem.

Historické památky, sportovní aktivity i rozjímání v přírodě

Vyšlápnete si na rozhlednu Rýdlův kopec u obce Děbolín s výhledem na Jindřichův Hradec a Šumavu. Rozhledna Svákov stojící u města Soběslav se Vám odvděčí výhledem na krajinu kolem řeky Lužnice.

ZOO Dvorec je skvělou zastávkou na Vaší dovolené. Nadchne Vás pro svůj klid a pohodu v lesním prostředí. Děti mohou obdivovat až na 120 druhů různých zvířat.

Dunajovice 2

Máte-li chuť na koupání, určitě navštivte Veselské pískovny v blízkosti Veselí nad Lužnicí. Jedná se o pět jezer vhodných ke koupání i sportování na vodě. Nádherné písčité pláže se stanou místem pro Váš odpočinek.

V letní sezoně Vás uvítá aquapark Jindřichův Hradec. Bazény, relaxační část i atraktivní zábavné atrakce zabaví celou Vaši rodinu.

Jižní Čechy jsou proslulé díky historickým památkám. Samotná města patří mezi české dědictví UNESCO, jako například Český Krumlov. Národní kulturní památkou je také hrad a zámek v Jindřichově Hradci. V současné době v něm projdete několika okruhy a zhlédnete Adamovo stavení, Gotický palác, interiéry 18. a 19. století a v neposlední řadě Černou věž a Černou kuchyni.

Za lyžováním se projedete až k Českým Budějovicím, kde Vás uvítá sjezdovka Křemežské Louky. Ski areál Kozí Pláň ve Velešíně je zaměřen zejména na rodiny s malými dětmi.

Využijete dětskou lyžařskou školičku, hřiště pro děti a samozřejmě i vnitřní či venkovní občerstvení. Zalyžujete si i na svahu v obci Dubičné.

Blízko Dunajovic navštívíte lázně Třeboň rozdělené do dvou lázeňských lokalit, lázně Aurora a Bertiny lázně. Oba komplexy nabídnou rozsáhlé vyžití v oblasti wellness služeb, sportovních aktivit a dalších.

Lázně Vráž u města Písek s novogotickým zámkem zajistí regeneraci pro Vaše tělo. Dopřejete si fitness, zkrášlovací procedury pro dámy a energické aktivity pro pány. Páry mohou přijet na romantický víkendový pobyt.

Nabídka ubytování v Dunajovicích i přilehlých městech

Dunajovice 3

Dunajovicích se ubytujete v krásném a stylovém stavení v selském stylu. Penzion je velmi moderní, což se odráží nejen na vybavení pokojů, ale také na zázemí penzionu. Nabídne Vám venkovní posezení s možností grilování. Velkou výhodou je klid a soukromí, který na rodinné dovolené jistě oceníte.

Dále máte možnost ubytovat se v jednom z apartmánů. Přestože jsou apartmány cenově dostupné, vyhoví i náročné klientele.

Součástí je standardní vybavení, na které jste zvyklí z domova, jako kuchyně s jídelnou, ložnice, obývací pokoj i sociální zařízení. V letním období uvítáte také balkon s příjemným posezením.

V okolí Dunajovic si vyberete z velkého množství hotelů, pokud máte raději komfort a za tyto služby si i rádi připlatíte. Ubytovat se můžete v okolních městech a jejich historických centrech, vyrazit za zábavou tedy bude velmi jednoduché. Mnohé z hotelových budov jsou historické.

Dunajovice jsou vhodné k romantickým výletům pro páry, které mohou obdivovat krásnou přírodu Třeboňska společně s kouzelnými rybníky. Rodiny naopak ocení tolik možností ke koupání s dětmi a historické památky v okolí.