Nové 2 samostatné apartmány

Apartmány Nová Hlína 48 najdete ve vesničce Nová Hlína, která je částí města Třeboň, v okrese Jindřichův Hradec. Tato vesnice leží na břehu jezera Rožmberk, v zemi lesů a jezer.

V těsné blízkosti domu se nachází dětské hřiště. Rybník Rožmberk je vhodný ke koupání, a díky postupnému vstupu do vody vhodný i pro rodiny s dětmi. V okolí najdete cyklistické trasy i naučné stezky. Při pobytu v této lokalitě nevynechejte zámeček ve Stráži nad Nežárkou, zámecký mlýn v Jindřichově Hradci a také úzkokolejnou železnici. Nejbližší město Třeboň Vám nabídne návštěvu zámku a zámeckého parku a za zmínku stojí také Třeboň v marcipánu. S dětmi si vyrazte do aquapark v Jindřichově Hradci nebo si naplánujte výlet do Českých Budějovic.

Celoročně nabízíme nově zřízené ubytování ve dvou apartmánech, každém s kapacitou 6 osob, které se nacházejí v nedávno zrekonstruovaném rodinném domě. Vchod to budovy je společný s majiteli.

Každý apartmán se skládá ze dvou místností. V obývacím pokoji můžete čas trávit sledováním televize, poslechem hudby nebo hraním společenských her. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout s keramickou varnou deskou, lednicí s mrazákem a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je jídelní stůl. V ložnici Vám k odpočinku poslouží manželská postel a dvě samostatná lůžka, které jsou rozkládací a mohou sloužit jako dvojlůžka. V ložnici je umístěna další televize. Každý apartmán disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, kde využijete v případě potřeby i pračku. V apartmánu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení. Pokud k nám přicházíte s dětmi, poskytneme Vám dětskou postýlku, vysokou židli nebo hračky.

Na zahradě si posedíte a připravíte grilovačku. Pokud máte chuť vyrazit na výlet, zapůjčíme Vám kola. Přímo za naším domem stojí restaurace. Parkování pro 4 auta najdete u objektu. Rádi Vás přivítáme v Apartmánech Nová Hlína 48.


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata