Romantická chalupa s krbem pro skupiny

Přijměte naše vroucné pozvání do Chalupy Lužnice, která se nachází v klidné lokalitě, na okraji obce Lužnice. V létě můžete využívat venkovní vířivku a v zimě Vás zahřeje teplo sálající z krbu.

Celoročně můžete přijít a ubytovat se v naší Chalupě Lužnice. Maximální kapacita ubytování je 12 osob. Přízemí chalupy tvoří společenská místnost s krbem, televizí, jídelním sezením a pohovkou. Společenská místnost je propojena s kompletně vybavenou kuchyní. Nachází se zde elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a myčka nádobí. V přízemí je umístěna také koupelna se sprchovým koutem a toaletou, a samostatná toaleta.

V prvním patře si můžete dopřát výborný spánek v jedné ze čtyř ložnic. Dvě ložnice jsou 2-lůžkové s manželskou postelí, zbývající dvě jsou 4-lůžkové s manželskou postelí a palandou. Toto podlaží disponuje stejně koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a další toaletou. V celém objektu jsme zajistili WiFi připojení na internet.

Na pěkné zahradě se nachází prostorná pergola s posezením a grilem. Stejně si zde můžete odložit svá kola nebo sportovní potřeby. Děti se potěší trampolíně. V letním období Vám můžeme připravit vířivku, jejíž používání je zpoplatněno. Parkování vozidel je přímo u chalupy. Těšíme se na Vás.

Pokud rádi poznáváte okolí, určitě oceníte mnoho cyklostezek krásnou přírodou. Na své si přijdou i houbaři, rybáři nebo vášniví turisté. Možnosti ke koupání je mnoho: rybník Rožmberk, rybník Svět, Malezovický rybník nebo další z okolních rybníků. Klidně si naplánujte výlet i do Třeboně, kde se nachází zámek, pivovar, lázně či kino. Poblíž je i Jindřichův Hradec a České Budějovice. V zimním období dobře padnou romantické procházky.