Ubytování v CHKO Třeboňsko

Ubytování Janátovi najdete v obci Lužnice, v okrese Jindřichův Hradec, v jižních Čechách. Obec leží v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, jen 7 km severně od města Třeboň.

Určitě víte, že tato oblast je známá svými rybníky. Největší z nich (a zároveň největší v ČR i na světě), Rožmberk, je od Lužnice vzdálen jen 3 km. Tento rybník je vhodný ke koupání, a to i pro rodiny s dětmi, protože vstup do vody je postupný. Pro pěší turisty doporučujeme naučné trasy Kolem Světa, Veselské pískovny nebo Třeboň Hrádeček. Velkým lákadlem Třeboňska je i síť cyklistických tras, vyzkoušejte například trasu Okolo Třeboně nebo Naučnou stezku kolem Rožmberka. Pokud máte rádi historii, udělejte si výlet na hrad Soběslav nebo na zámky Červená Lhota a Hluboká nad Vltavou. Návštěva Třeboně bude zajímavá pro celou rodinu, prohlédnete si zde například zámek, Schwarzenberskou hrobku nebo akvárium a odpočinete si v lázních. Ani v Jindřichově Hradci se nikdo nudit nebude, tu na Vás čeká hrad a zámek či aquapark.

Od dubna do října Vás rádi přivítáme v našem ubytování, kde máte na výběr tři studia a jeden apartmán, každá ubytovací jednotka je vhodná pro 3 až 5 osob. Celkově se u nás může ubytovat až 15 hostů. K dispozici je Vám:
- Studio č. 1 - studio pro 4 osoby, s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- Studio č. 2 - studio pro 3 osoby, se třemi samostatnými lůžky,
- Studio č. 3 - studio pro 3 osoby, se třemi samostatnými lůžky,
- Apartmán č. 4 - apartmán se dvěma ložnicemi (tři samostatné lůžka / dvě samostatná lůžka).

Každá ubytovací jednotka je vybavena televizí a kuchyňským koutem s elektrickým vařičem (jedna plotýnka), rychlovarnou konvicí a ledničkou, ve studiu č. 2 navíc s mikrovlnnou troubou. Nechybí ani jídelní stůl. Samozřejmostí je v každém studiu i apartmánu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet.

Pro všechny je určena společenská místnost s krbem a jídelním sezením, odkud se dostanete na terasu s posezením. Cyklisty potěší možnost bezpečné úschovy kol. Parkování pro 5 aut je zajištěno přímo u objektu. Rádi Vás u nás přivítáme!