S bazénem, restaurací - super cena!

Máte rádi Třeboňsko? Přijďte se ubytovat do našeho Penzionu u Třeboně, který se nachází v obci Břilice, v jedinečném kraji jihočeských rybníků. Zveme Vás k nám na výborné speciality do restaurace i užívání si koupání v bazénu.

Kraj se těší oblibě hostů různého typu. V poslední době se velmi rozmohla cyklistika - trasa na Dunajovickou horu vede i z našeho penzionu, jakož i nenáročné procházky - nordic walking (s výukou Vám umíme pomoci). Rozmazlovat své tělo můžete v Lázních Aurora nebo si zaplavat v nedalekém bazénu se slanou vodou. Určitě vyzkoušejte i koupání v přírodních pískových jezerech v Chlumu u Třeboně nebo Majdalena. Sportovní rybáři si své úlovky přinesou z rybníků Staňkovský i Hejtman. Nevynechejte ani návštěvu pivovaru nebo Zámku Třeboň.

Během každého dne v roce máme až pro 22 hostů připraveno komfortní ubytování v Penzionu u Třeboně. Penzion je ideální pro rodinky s dětmi, páry i jednotlivce. K dispozici je u nás:
- jeden 2-lůžkový pokoj;
- tři 3-lůžkové pokoje;
- jeden 5-lůžkový apartmán s manželskou postelí v jedné ložnici a manželskou postelí a jedním lůžkem ve druhé ložnici;
- jeden 6-lůžkový apartmán se dvěma 3-lůžkovými ložnicemi (manželská postel a samostatné lůžko).

Každý pokoj je kromě příslušného počtu lůžek vybaven i ledničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. V apartmánech se tato výbava nachází součástí kuchyně, kde je také navíc i el. sporák s troubou v 5-lůžkovém a dvouvařičem v 6-lůžkovém. Každá ubytovací jednotka je také vybavena koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. WiFi připojení na internet je v celém objektu samozřejmostí.

Pokud Vás zastihne hlad ve večerních hodinách, přijďte se občerstvit do restaurace s terasíou v přízemí přilehlé budovy. Případně, na zahradě se nachází venkovní posezení s grilem. Děti se zabaví na dětském hřišti s trampolínou, houpačkou a skluzavkou. U nás Vám zapůjčíme dětskou postýlku (za poplatek) a uchováme Vám Vaše kola. Auta pohodlně zaparkujete přímo u našeho Penzionu u Třeboně. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Domácí zvířata, Kuřáky