Váš druhý domov v Třeboni

Hledáte komfortní a stylové ubytování ve městě Třeboň? Jste tu správně. Vítejte v Apartmánech Viva Třeboň. Vynikající poloha apartmánů, jen kousek od centra města, Vás přesvědčí o skvělé pěší dostupnosti všude tam, kam potřebujete. Navštivte nás a vyzkoušejte lázně, poznejte památky, či umění. Nadstandardně vybavené apartmány jsou vhodné pro pohodlný pobyt rodin s dětmi, zamilované páry, seniory, cyklisty i náročné hosty.

Ubytujeme se u nás celoročně s maximální kapacitou 22 lůžek včetně přistýlek. Připraveny jsou pro Vás tyto ubytovací jednotky:
- Studia s balkonem s manželskou postelí a přistýlkou,
- Apartmán Superior s manželskou postelí a přistýlkami,
- Apartmán De Luxe s manželskou postelí a přistýlkami,
- Studia Superior, manželskou postelí a přistýlkami.

V každém apartmánu a studiu zažijete nepochybně komfortní a velmi pohodlný pobyt díky vybavení, které nabízí. Moderně a plně vybavené apartmány i studia poskytují odpočinek v obývacím prostoru s pohovkou a televizí, při které si odpočinete sledováním oblíbených programů s Vašimi nejbližšími. V každém z nich si užijete i posezení na pěkném balkoně či terase.

V plně vybaveném kuchyňském koutu s elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a myčkou nádobí, si uvaříte vynikající jídla, které si vychutnáte příjemně za jídelním stolem. Ráno si uvařte lahodnou kávu v kávovaru a začněte den na terase či balkoně příjemnou rozcvičkou. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem, pračkou a toaletou. Hostům rádi zapůjčíme dětskou jídelní židli a kočárky či kola si mohou uskladnit ve vlastním uzamykatelném prostoru v objektu. Během celého pobytu máte bezplatné WiFi připojení na internet.

Co Vás čeká v městě Třeboň a jeho okolí? Vydejte se na toulky městem a navštivte Klášter augustiniánů, Třeboňský zámek a množství jiných pěkných historických míst, kterými město vzkvétá. Zastavte se v pivovaru, v Akváriu Vratislavský dům, Galerii buddhistického umění, či při Schwarzenberské hrobce. Máte rádi adrenalin? Tím Vás přiláká Lanový park Lužnice, ve kterém se zabaví nejen malé děti, ale i dospělí. Po náročném dni si dopřejte relax v Lázních Třeboň. Zimní období umožní lyžařům skvělou lyžovačku v blízkém Lyžařském areálu Dubičné.

Věříme, že Vás nabídka Apartmánů Viva Třeboň zaujala a přijedete k nám už brzy zažít to nejlepší, co nabízíme. Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu!