Okouzlující Třeboň z krásných apartmánů

V našem půvabném rodinném penzionu Vila Jasmína *** si určitě perfektně odpočinete a načerpáte novou energii. Penzion se nachází v okouzlující Třeboňni, v klidném a tichém prostředí.

Přijeďte a ubytujte se v našem penzionu Vila Jasmína ***, který disponuje kapacitou pro 28 osob. K dispozici máme celkem 6 apartmánů, které jsou zařízeny stylově a tematicky. Na výběr máte:

- V Moři - apartmán pro 4 až 5 osob s manželkou postelí, pevným lůžkem a dvěma přistýlkami,
- V Oblacích a apartmán pro maximálně 5 osob se dvěma manželskými postelemi a jednou přistýlkou,
- Klubko - apartmán pro maximálně 4 osoby s manželskou postelí a dvěma přistýlkami,
- Velryba - apartmán pro maximálně 4 osoby s manželskou postelí a dvěma přistýlkami,
- Kapka - apartmán pro 5 osob s manželskou postelí a třemi přistýlkami,
- V Kapradí - apartmán pro 5 osob s manželskou postelí a třemi přistýlkami.

Každý jeden apartmán má ve výbavě televizi a vlastní kuchyň. Součástí kuchyně je elektrický vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazáčkem, topinkovač, jídelní sezení. Stejně tak je v každém apartmánu i vlastní koupelna se sprchovým koutem (apartmán V Kapradí má vanu a je mimo apartmán), fénem a toaletou. Samozřejmostí je možnost bezplatně se připojit k naší internetové síti. Apartmán V Oblacích disponuje navíc balkonem.

Během pobytu u nás si zpříjemníte chvilky odpočíváním na zahradě, kde je umístěno posezení a gril. K užívání je také dobře vybavené dětské hřiště. S radostí Vám odložíme Vaše kola do vyhrazené místnosti. Parkování vozidel je přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!

Zda je zima a zda léto, klidně přijeďte a užívejte si Třeboň. Zrelaxujte se v Bertiných lázních, zavítejte do Akvária Vratislavský dům nebo se nechte zavést do minulosti na Třeboňský zámek. Výlet lze naplánovat i do domu Štěpánka Netolického, pivovaru Třeboň nebo lázní Třeboň. Koupání je možné i v rybníku Svět nebo pískovnách po okolí. Turistami oblíbená je také Schwarzenberská hrobka, Třeboňské seníky a Přírodní památka Soví les. V zimním období doporučujeme romantické procházky spojené s vychutnáním si špičkového jídla v některé z restaurací.