Pohodlné pokoje s vlastní koupelnou

Penzion U Třeboňského kola se nachází ve městě Třeboň, v Jihočeském kraji. Penzion najdete necelých 15 minut chůze od centra města.

Město Třeboň je vyhledávané různými typy turistů. Přichází sem množství cyklistů, kteří si užívají síť cyklistických tras. Nadšenci historie se podívají na zámek, po podzemí, na dochované hradní brány a určitě nevynechají ani kapli Schwarzenberská hrobka u rybníka Svět. Pokud plánujete vyrazit na výlet, doporučujeme Jindřichův Hradec s hradem a zámkem, hrady Soběslav a Nové Hrady nebo zámek Hluboká nad Vltavou. Dětem uděláte radost exkurzí do místního akvária, do Zooparku Na Hrádečku nebo do zoologických zahrad Hluboká nad Vltavou a Dvorec. Vodu si užijete na přírodním koupališti Lazna nebo v Aquaparku Jindřichův Hradec. Při pobytu v Třeboni byste si neměli nechat ujít chvíle relaxu v lázních Aurora a Berta.

Od března do prosince nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 49 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- pět 2-lůžkových pokojů,
- čtyři 3-lůžkové pokoje,
- čtyři 4-lůžkové pokoje,
- tři 4-lůžkové apartmány.

V každém pokoji najdete kromě příslušného počtu lůžek a úložných prostorů také stůl se židlemi, televizi, rychlovarnou konvici a ve většině pokojů i chladničku. Ke každému pokoji i apartmánu náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Dva podobně vybavené kuchyňské kouty jsou umístěny i na chodbách, pro hosty z pokojů bez kuchyňského koutu. Navíc mohou všichni ubytovaní hosté využívat společnou kuchyň, která slouží zároveň jako společenská místnost. Zde je Vám k dispozici elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a kávovar, nechybí ani jídelní stoly. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V penzionu si k pobytu můžete objednat snídaně, ty se podávají v jídelně. Součástí penzionu je i restaurace, která je otevřena v čase večeře. Pokud plánujete firemní akci, školení či workshop, využijete prostory jídelny nebo restaurace. Na pozemku penzionu si posedíte na terase a děti se zahrají v dětském domečku. Najdete zde také přístřešek pro odkládání kol. Pokud jste si nepřivezli vlastní kola, rádi Vám nějaké zapůjčíme (zpoplatněna služba). U objektu je k dispozici 9 parkovacích míst (nutné rezervovat předem, může být zpoplatněno). Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu U třeboňského kola!