Loading

Apartmány v Lužnici

(3 objekty + 20 objektů v okolí 25 km)

Ubytování pod Rožmberkem

Lužnice, mimo obce / města, u vody
Apartmány přímo pod rybníkem Rožmberk

Ubytování Na Statku

Lužnice, v obci / ve městě, u vody
Ubytování na pravém jihočeském statku

Ubytování u Bláhů

Lužnice, v obci / ve městě, v lese
Útulné ubytování v klidném prostředí

Garsoniéra Emma

Třeboň (Lužnice 6,2 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Rezervace mailem i telefonicky po 16té!

Apartmán Bertík

Třeboň (Lužnice 6,5 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Apartmán blízko Zámku Třeboň!

Apartmán v Harmonii

Třeboň (Lužnice 6,5 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Moderní apartmán v hotelu s wellnessem!

Apartmány Viva Třeboň

Třeboň (Lužnice 6,5 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Váš druhý domov v Třeboni

Apartmán U Světa

Třeboň (Lužnice 6,5 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Útulný apartmán a atmosférou domova!

Apartmány Relax Park Třeboň

Třeboň (Lužnice 6,6 km vzdušně), na okraji obce / města
Moderní apartmány v pokojné části města!

Penzion U Machů

Třeboň (Lužnice 6,6 km vzdušně), na okraji obce / města, u potoka
Luxusnější apartmán s venkovním bazénem
1 - 23 / 23

Apartmány Lužnice

Apartmány Lužnice 1

Dovolená u Rožmberka? V Lužnici to jde!

Jihočeský kraj si získal u českých, ale i zahraničních turistů nejedno uznání. Může za to především jeho značná diverzita, která nám umožňuje trávit dny volna zcela odlišnými způsoby. Dnes se ale nebudeme zaměřovat na Šumavu, Lipno nebo na oblast okolo Českého Krumlova.

Naše pozornost se upíná k chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která je proslulá svými rybníky. Právě na tomto místě se rozkládá malá obec Lužnice. Jak už její jméno napovídá, protéká jí stejnojmenná řeka, která vtéká do rybníku Rožmberk.

To ale nejsou jediné dvě vodní plochy, které poblíž centra Lužnice najdete. Projít se můžete například okolo Rybniční stoky a několika dalších rybníků, kterým dominuje Potěšil, Černičný rybník, Loužek, Šatlavy a Namšal. Z toho důvodu je Lužnice skvělým výchozím bodem pro pěší turistiku se psem a pro rekreační jízdu na kole. Abyste měli během dovolené v Lužnici svůj klid a soukromí, určitě si nezapomeňte dopředu zamluvit cenově dostupný apartmán.

V levných apartmánech v Lužnici Vám bude fajn

Cenově dostupné apartmány v Lužnici a jejím bezprostředním okolí jsou velkým hitem dneška. Kromě toho, že se s nikým nemusíte dělit o svůj prostor máte všechny věci plně ve svých rukou. Nejen, že si můžete vybrat, zda se Vám líbí apartmány u vody, v centru obce nebo na samotě, v lese, ale také se nemusíte podřizovat žádnému pevnému režimu stravovacích služeb. Což znamená, že se nemusíte spoléhat na to, zda některá z restaurací nabízí bezmasá, bezlepková nebo bezlaktózová jídla. Ve své vlastní kuchyni si dokážete připravit pokrmy z nejrůznějších kultur, nebo takové, které jsou v souladu s Vaší stanovenou dietou.

Apartmány Lužnice 2

Kuchyň s jídelnou ale není jediný benefit, který dovolená v levném apartmánu na území Lužnice má. Pokud Vás přijede více, jednoduše se rozdělíte do několika pohodlných ložnic, které mají v některých případech i svoji soukromou koupelnu. V případě, že byste chtěli pořádat oslavy, nebo jen toužíte po vzájemné blízkosti se usaďte na komfortní pohovku v obývacím pokoji, ze které budete mít perfektní výhled na televizi nebo na plameny v zapáleném krbu.

Velmi žádané jsou na Třeboňsku i wellness a relaxační pobyty. Proto neuděláte nic špatného, když si pronajmete cenově dostupný apartmán se saunou, koupací kádí a vířivkou. Po domluvě s majitelem můžete přijet na dovolenou se psem nebo s jiným domácím mazlíčkem.

Jakou zábavu Vám může obec nabídnout?

Kromě procházek a cyklistických výletů můžete jít obdivovat některou z mnoha přírodních, ale i člověkem vytvořených památek. V centru Lužnice stojí kaple sv. Jana Nepomuckého. Nedaleko od něj je i jemu zasvěcená socha. Milovníkům historie se bude líbit i kovárna a zemědělský dvůr. Když Vás to bude táhnout spíše někam do přírody, vyběhněte na Slepičí vršek.

Celkem blízko je také přírodní rezervace Velký a Malý Tisý, jejíž součástí je celkem 11 různě velkých rybníků. Vzhledem ke specifickému ekosystému se v ní setkáte s různými druhy chráněných druhů rostlin a vodomilných zvířat. Pokud budete mít štěstí, narazíte tu na slavíka modráčka, volavku červenou a bílou nebo na rodinku vydry říční. Během procházky si ale dávejte dobrý pozor na to, aby Vás nepřekvapilo divoké prase nebo dokonce los evropský.

Apartmány Lužnice 3

Jeďte se rekreovat na Třeboňsko už dnes

Odjezdu na dovolenou často předchází hektické období, během kterého je potřeba zařídit velkou spoustu věcí. Je tedy přirozené, že mnoho lidí nemá na plánování ubytování a výletů dlouho pomyšlení, natož vyhrazený čas. To je ale v přímém protikladu s tím, že na poslední chvíli už na Vás nemusí zůstat levný apartmán v Lužnici, který bude zcela podle Vašich představ.

Proto je určitě vhodné myslet na svou dovolenou v Jihočeském kraji trochu s předstihem. Abychom Vám to trochu ulehčili, dáváme Vám k volnému použití našeho online vyhledávacího agenta.

S jeho pomocí objevíte levné apartmány v Lužnici s bezbariérovým přístupem, saunou nebo s dobrým připojením Wi-Fi. V nabídce máme i apartmány pro náročné, které se vyznačují prvotřídním ubytovacím standardem. Myslíme ale i na rybáře, na cyklisty a na všechny, kteří chtějí na Třeboňsku strávit Velikonoce nebo Vánoce.

Pokud jste v této oblasti ještě nikdy nebyli, Lužnice je skvělým místem, kde začít. Kromě toho, že v ní vládne dokonalý klid je to z ní kousek do Třeboně a do dalších obcí a měst, které platí za velká turistická lákadla. O našich slovech a doporučeních se ale nejlépe přesvědčíte na své vlastní oči.

Názory a doporučení

Soňa Bláhová (ubytovatel) 22.5.2020
Krásná a klidná obec. Je zde největší rybník v České republice - Rožmberk. Obec je v blízkosti lázeňského města Třeboň.