Skvělé ubytování v klidné části

Potřebujete si odpočinout a načerpat novou energii? Tak pak jste u nás správně. Přijměte pozvání k nám do Penzionu Veronica, který najdete v klidné části obce Veselí nad Lužnicí, v okrese Tábor.

Obec Veselí nad Lužnicí a její okolí nabízí široké možnosti trávení volného času. Na své si tu přijdou především milovníci historie, kterým doporučujeme návštěvu Blatského muzea Weisův dům, Blatského muzea v Soběslavi, Digitálního skanzenu Ludmila, renesančeného zámku Červená Lhota či Provaznickeho muzea v Deštné. Velmi oblíbené mezi turisty jsou Veselské pískovny, jedná se o pět oddělených jezer, které vznikly po těžbě štěrkopísku. Tyto nyní nabízejí prostor pro odpočinek, koupání, sport i kulturní program. Kolem pískoven vede i naučná stezka Veselské pískovny. Na této 7 km trase najdete 14 zastavení s informačními tabulemi, které Vás informují o výskytu jedinečných a většinou i chráněných druhů rostlin a živočichů. Zajímavý je i Písečný přesyp u Vlkova, tzv. česká Sahara, jde o ukázku vátých písků v Jižních Čechách. Pro nadšence cyklistiky je zde připravena cyklotrasa Lužnice - Nežárka, která vede podél toku řeky Lužnice a zároveň toku řeky Nežárka a je vhodná pro všechny věkové kategorie.

U nás v Penzionu Veronica Vás rádi ubytujeme během celého roku. Penzion disponuje kapacitou pro 13 osob. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- čtyřech 2-lůžkových studiích se samostatnými lůžky,
- jedném rodinném pokoji se dvěma ložnicemi.

Každé studio disponuje kromě příslušného počtu lůžek i televizorem s anténou (základní programy), vlastním plně vybaveným kuchyňským koutem s jídelním posezením, elektrickou dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a ledničkou. Součástí studia je i vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky a toaletou.

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi dispozičně sestává z předsíně, odkud vede vstup do dvou ložnic, pravé, levé a koupelny s toaletou. V jedné ložnici jsou Vám k dispozici tři samostatná lůžka s možností spojení do dvojlůžka a a v druhé ložnici dvě samostatná lůžka a plně vybavený kuchyňský kout s jídelním posezením. Každá ložnice je navíc dovybavena televizorem s anténou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru objektu si hosté mohou posedět na pohodlném sezení pod přestřešení pergolou s rozměry 4 x 9,5 m. Na požádání Vám rádi poskytneme dětskou postýlku, žehličku i pračku. Vaše kola si bezpečně odložíte v místnosti na to připravené. Auta si zaparkujete přímo u objektu. Těšíme se na Vás!