Moderní chaloupka s bazénem a krbem

Přijměte naše vroucné pozvání do Chalupy Zlukov, která se nachází v klidné lokalitě obce Zlukov. Jen u nás si do sytosti užijete relax ve venkovním bazénu, odpočinete si u krbu a Vaše dětičky se zabaví na dětském hřišti.

Každý den v roce můžete přijít a užívat si naši Chalupu Zlukov, která je ideální pro pobyt maximálně 10-členné skupinky hostů. V přízemí si můžete dopřát odpočinek u krbu ve společenské místnosti. Nachází se zde také televize, gaučové posezení, DVD přehrávač a společenské hry. Rádi vaříte? Pak zajisté oceníte kompletně vybavenou kuchyni, jejíž součástí je elektrická trouba, keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, myčka nádobí, toustovač a jídelní posezení. V přízemí je umístěna i 2-lůžková bezbariérová ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a samostatnou toaletou.

Na patře si můžete dopřát ničím nerušený spánek. Právě zde jsou připraveny tři ložnice. Jedna je 2-lůžková s manželskou postelí, dětskou postýlkou a televizí. Stejně můžete využívat dvě 3-lůžkové ložnice - jedna s třemi oddělenými lůžky a balkonem, druhá s manželskou postelí a jedním lůžkem. Součástí tohoto podlaží je prostorná koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, pračkou, fénem a toaletou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Krásné slunečné dny si můžete užívat na upravené zahradě. Právě zde je pro Vás k dispozici terasa s venkovním posezením a přenosným grilem. Děti se potěší bohatě vybavenému dětskému hřišti (pískoviště s hračkami, houpačka, skluzavka). Velkým benefitem je venkovní bazén. Aktivnější si mohou zahrát fotbal, badminton, stolní tenis nebo si zapůjčit kola. Vaše sportovní potřeby můžeme odložit do vyhrazeného prostoru. Parkování vozidel je přímo u naší útulné chalupy. Už teď se těšíme na to, jak prožijete krásný čas!

Pokud máte rádi poznávání okolí, určitě Vás zaujme výhodná poloha obce Zlukov. V blízkosti se nacházejí Veselské pískovny, vhodné ke koupání. Nejeden cyklista nebo turista ocení mnoho značených chodníků a cyklistických stezek. Určitě se vyplatí navštívit i Letecké muzeum, Státní zámek Červená Lhota, Muzeum čokolády a marcipánu, nádherný Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec nebo i Zoologickou zahradu v Táboře. V blízkosti je také turistami vyhledávané město České Budějovice. V zimě doporučujeme procházky v okolí Jihočeských rybníků.