Krásné útulné chatky s velkou zahradou

Kontaktujte nás prosím telefonicky.

Vstřícně Vás přivítáme v našich 3 útulných chatkách, v Ubytovaní Mahon, které se nachází v klidné vesničce Val, na Jižních Čechách. U nás si v opravdu komfortně zařízených a udržovaných chatkách, v zahradě a dvoře plných stromů či květin odpočinulo a našlo nových přátelství stovky hostů.

Třeboňsko - krásná nížinatá oblast, která nabízí nespočet cyklistických tras nebo nenáročných procházek okolím. Kraj je známý také díky pískovým jezerům, kde si během letních dnů nejen zaplavete, i se počlnkujete. Na své si tu přijdou také rybáři. Historii poznáte ve městě Třeboň se Svinenskou bránou či nádherným zámkem.

V letním období - od května do konce září - si můžete užívat jednu z našich tří chatek Ubytování Mahon. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 13 hostů. Vybrat si můžete:
- Chatku pro 2 - 3 osoby - dvě pevná lůžka a přistýlka v kuchyni,
- Chatku pro 3 - 4 osoby - tři pevná lůžka a přistýlka v kuchyni,
- Chatku pro 5 - 6 osob - pět pevných lůžek a přistýlka v kuchyni.

Chatky jsou vybaveny totožně. V každé se nachází kompletně vybavená kuchyně, kde ve výbavě nechybí el. trouba a el. vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice a jídelní posezení. V rámci kuchyně se nachází také jedna přistýlka. Království spánku zjišťuje v každé chatce ložnice s příslušným počtem lůžek. Součástí každé chatky je televizor i koupelna se sprchovým koutem (ve větších chatkách) / vanou (menší chatka) a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení.

Krásné letní dny jsou stvořené k odpočinku v naší velké zahradě. Zde je Vám k dispozici teráska s posezením, gril a ohniště. Parkování aut jsme zajistili přímo při ubytování. Stačí si vzít pár dní volna a poznávat všechny jedinečné místa, které Třeboňsko nabízí. Těšíme se na Vás!