Komfortné apartmány na Třeboňsku

Ubytování Vlkov se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Tábor, v Jihočeském kraji. Obec leží v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.

Na cyklistiku se můžete vybrat po značených cyklistických trasách s poetickými názvy Víra, Láska či Naděje po kterých se dostanete například až k rybníku Rožmberk. K oblíbeným turistickým cílům patří rozhledny Svákov a Rýdův kopec. Historické zajímavosti se dozvíte v Archeoparku Netolice, za návštěvu stojí i obec Holašovice zapsaná v seznamu Unesco. Navštivte i hrad Soběslav, zámek Hluboká nad Vltavou, hrad a zámek Jindřichův Hradec nebo zříceninu hradu Borotín. Nevynechejte ani návštěvu unikátního zámku Červená lhota. S dětmi se vydejte do Zooparku Na Hrádečku nebo do akvária v Třeboni. Město Třeboň se může pochlubit také renesančním zámkem, lázněmi, pivovarem a rybníkem Svět, na kterém se můžete projet parníkem. V létě si užijete koupání na Veselských pískovnách. Zde je možné i rybaření. Za zimní zábavou si vyrazte k vleku Horní Radouň.

Celoročně nabízíme ubytování v pěti apartmánech různé velikosti, celkově se u nás může ubytovat 16 hostů. K dispozici jsou Vám tyto apartmány:
- 2-lůžkový bezbariérový apartmán - studio s manželskou postelí,
- 2-lůžkový podkrovní apartmán - studio s manželskou postelí,
- 3-lůžkový podkrovní apartmán - studio s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- 4-lůžkový bezbariérový apartmán - apartmán s jednou ložnicí, s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- 5-lůžkový bezbariérový apartmán - apartmán se dvěma ložnicemi (jedna s manželskou postelí, druhá se dvěma samostatnými lůžky, další lůžko v kuchyni).

Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem nebo kuchyní s dvouvařičem nebo keramickou varnou deskou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a jídelním stolem. Samozřejmostí je v každém apartmánu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, v 5-lůžkovém apartmánu navíc i s pračkou a sušákem na prádlo. V 5-lůžkovém apartmánu najdete také televizi a pohovku v jedné z ložnic.

Ve všech apartmánech je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Na pozemku u objektu je možné posezení pod pergolou, využít můžete i gril. Cyklisté ocení úschovnu na kola. Každému apartmánu náleží jedno parkovací místo. Rádi Vás přivítáme v Ubytovaní Vlkov!