Pro skupiny, rybáře, milovníky přírody!

Tradiční Selské stavení Dunajovice Vás zve do svých útulných a zrekonstruovaných prostorů nacházejících se v obci Dunajovice, nedaleko lázeňského města Třeboň v Jižních Čechách.

Během Vaší dovolené u nás se nudit určitě nebudete. Jen pár minut od ubytování je vzdáleno jezero vhodné i na plavání, 3 kilometry to máte do aquaparku v Třeboni a 2 kilometry do nejbližšího lanového parku. Převést se můžete i na koni (v Třeboni) nebo si dopřát vyhlídkový let (v Hosíně). Rybáři se potěší mnohým rybníkům (Svět, Dvořiště, Rožmberk, Spolsky rybník, Opatovický rybník, atd.) a řekám plných ryb. Ve městě Třeboň zrelaxujete v místních lázních, zahrajete si minigolf, bowling i squash. Na své si přijdou také turisté, houbaři a cyklisté.

Velmi rádi Vás v našem Selském stavení Dunajovice přivítáme od konce dubna do konce září. Nabízíme Vám ubytování v chalupě s celkovou kapacitou pro 12 osob.

Přízemí chalupy je tvořeno krbovou společenskou místností s jídelním posezením, kuchyňkou (elektrický vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, chladnička s mrazákem), 2-lůžkovou ložnicí (manželská postel), 4-lůžkovou ložnicí (manželská postel, dvě samostatná lůžka) a koupelnou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Patro chalupy tvoří dvě 3-lůžkové ložnice, každá s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Na patře se navíc nachází i samostatná toaleta s umyvadlem. V případě potřeby Vám přichystáme dětskou postýlku a dětskou židli. V prostorách chalupy je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Maximální komfort Vám zaručí pobyt v zastřešeném altánku s kompletně zařízenou kuchyní (krb, gril, plynový sporák, elektrická trouba, chladnička s mrazákem, dřevěné posezení). V exteriéru je připravena i venkovní toaleta a sprcha. Vaše dětičky se potěší různým hračkám, skluzavce a dětskému hřišti postavenému hned za plotem cca 3 metry od objektu. Dospělí si zahrají tenis na tenisových kurtech situovaných blízko u chalupy. Vaše auta si pohodlně zaparkujete přímo při ubytování.

Dovolená v Jižních Čechách je tou nejlepší volbou během Vaší letní dovolené. Dopřejte si volný čas v Selském stavení Dunajovice a načerpejte novou energii. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata