Loading

Ubytování v Trhových Svinech

(1 objekt + 29 objektů v okolí 25 km)

Penzion U Blatce

Trhové Sviny, mimo obce / města, v lese
Nový penzion u rybníků s bazénem

Chalupa Slavče

Slavče (Trhové Sviny 5,2 km vzdušně), v obci / ve městě, v c...
Komfortní chalupa na úpatí Slepičích hor

Hotel Alf

Borovany (okres České Budějovice) (Trhové Sviny 6,3 km vzdušně), v obci / ve městě
Hotel na skvělém místě v centru mesta

Chaty Pohoda

Petříkov (okres České Budějovice) (Trhové Sviny 8,7 km vzduš...
Ráj cyklistů, rybářů, houbařů, myslivců

Chalupa Svébohy

Horní Stropnice (Trhové Sviny 9,1 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na okraj...
Chalupa s koupacím jezírkem a sudem

Chalupa v Meziluží

Horní Stropnice (Trhové Sviny 9,8 km vzdušně), na okraji obce / města, u potoka
Ticho, klid a pohoda v srdci Novohradek

Penzión Hájenka Hradiště

Kaplice (Trhové Sviny 13,7 km vzdušně), na okraji obce / měs...
Apartmány v hájence pod lesem, se saunou

Penzion Kamínek

Nové Hrady (okres České Budějovice) (Trhové Sviny 14,7 km vzdušně), na samotě, u le...
Wellness služby, oslavy, firemní akce!

Ubytování Ondřej Blažek

Domanín (okres Jindřichův Hradec) (Trhové Sviny 16,0 km vzdu...
Dva moderní apartmány│Soukromí zaručeno

Penzion Pod Dubem

Domanín (okres Jindřichův Hradec) (Trhové Sviny 16,1 km vzdu...
Rodinný penzion - vhodný pro partie
1 - 30 / 30

Trhové Sviny

Trhové Sviny 1

Jihočeském kraji, pouhých 19 kilometrů od Českých Budějovic, se nachází město Trhové Sviny. Jeho historie sahá až do 13. století, kdy vznikla osada s hradem s původním názvem Svinice. V současné době zde žije více než pět tisíc obyvatel a díky tomu se jedná o třetí největší město okresu České Budějovice.

Trhové Sviny lákají návštěvníky na kulturní památky

Pamětihodnosti v Trhových Svinech Vám otevřou bránu do historie tohoto města. Gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 13. století tvoří hlavní dominantu. Na podlouhlém náměstí se Vám zalíbí řada měšťanských domů se zachovaným podloubím, mezi nimi i budova radnice z roku 1845. Prohlédnete si sochu sv. Jana Nepomuckého a šestiúhelníkovou kamennou kašnu stojící uprostřed náměstí.

V letních dnech využijete přímo ve městě přírodní koupání ve Velkém rybníku. Nachází se v krásném zalesněném prostředí na okraji Trhových Svinů. Dojedete k němu na kole a skvěle poslouží také jako cíl Vaší pěší túry. Rybník má travnaté břehy se snadným přístupem do vody. Dlouhé molo je přímo předurčeno ke skokům do vody a k opalování.

Okolí Trhových Svinů zaujme celou rodinu

Nedaleko Trhových Svinů si dopřejete koupání v Borovanech na přírodním koupališti Lazna. Je velmi hezky zařízené, má dostatek vodních atrakcí pro děti a také dětské hřiště s hradem na prolézání. Břehy tvoří jemné kamínky, voda je proto snadno dostupná i pro nejmenší děti. Nově zrekonstruované koupaliště navštívíte také v Horní Stropnici blízko Trhových Svinů.

Český Krumlov je ideální pro Váš celodenní rodinný výlet. Od Trhových Svinů je vzdálený necelou hodinu jízdy autem. Díky architektonickým skvostům je město zapsané na seznamu UNESCO. Prohlédnete si jedinečnou městskou zástavbu a dominantu města, kterou tvoří areál hradu a zámku Český Krumlov. Po Pražském hradu se jedná o druhý největší zámecký komplex v České republice.

Trhové Sviny 2

V blízkých Nových Hradech stojí gotický hrad ze 13. století, kde si vyberete mezi několika prohlídkovými okruhy. Potěšíte se výhledem z věže, projdete si pouze hrad, nebo zvolíte vše najednou. Na procházku se vydáte k nedaleké rozhledně Slabošovka. Z vyhlídkové plošiny vysoké 24 metrů dohlédnete na Šumavské podhůří, Slepičí hory a Novohradské hory.

Rodinné aktivity na Vaší zimní dovolené

Nejblíže si zalyžujete ve ski areálu Kozí Pláň pouhou půl hodinu cesty autem od Trhových Svinů. Jedná se o rodinný areál určený zejména pro rodiny s dětmi. O třicet kilometrů dále navštívíte ski areál Lipno a ski park Frymburk. Oba nabídnou hned několik sjezdovek a vleků, které ocení zkušení lyžaři i začátečníci. Samozřejmostí jsou lyžařské školy se zkušenými instruktory.

V zimním období uvítáte návštěvu vodního ráje Aquaworld Lipno. Užijete si relax ve vířivce s krásným výhledem na Lipenské jezero a další aktivity, které k řádění v krytém bazénu patří. Stejně daleko to budete mít do aquaparkuJindřichově Hradci. V zimní sezoně využijete zastřešený bazén, dětský bazén i relaxační zónu se slanou vodou. Zatímco se děti vyřádí, vy si zregenerujete tělo po sportování.

Trhové Sviny nabízí mnoho alternativ ubytování

V okolí Trhových Svinů si s celou rodinou na dovolené dopřejete hotelové ubytování, které splní všechny Vaše požadavky. Hotely nabídnou prostorné komfortní pokoje, pro náročnější hosty jsou dokonce připraveny i velké apartmány. Z hotelů budete mít blízko všechny památky a zajímavá místa. Po výletech navíc využijete sportovní a relaxační služby, které hotely nabízí.

Přímo v Trhových Svinech se nachází mnoho penzionů umístěných v krásné přírodě. Pro rodinu s dětmi se stanou tím pravým místem, kde si užijete dostatek relaxace.

Trhové Sviny 3

Penziony mají skvěle vybavené nejen pokoje a společné vnitřní prostory, ale dbají také na zařízení venkovního posezení. Samozřejmostí jsou již grily, bazény a zábavné atrakce pro děti přímo na zahradách.

Oblast Jižních Čech je plná kouzelných chat a chalup. V Trhových Svinech i okolí si pronajmete takovou chalupu, která Vám bude plně vyhovovat. Jedná se o skvělé řešení ubytování pro početnější rodiny, nebo pokud cestujete na dovolenou s více rodinami dohromady. Chaty jsou velice pěkně zařízené, čisté a nabídnou poklidnou atmosféru i s venkovním zázemím.

Neváhejte se také poohlédnout po nabídce apartmánů, určitě najdete hned několik možností, od těch jednodušších a po nadstandardně vybavené. Levnou alternativou může být ubytování v soukromí.

Trhové Sviny jsou díky umístění v Jižních Čechách velmi oblíbeným místem pro rodinné dovolené. Společně s dětmi objevíte krásy tamní přírody i zajímavé historické památky, kterých je zde opravdu mnoho.