Rodinný penzion - vhodný pro partie

Náš rodinný Penzion Pod Dubem se nachází v Chráněné krajinné oblasti na Třeboňsku, v obci Domanín.

Kraj nabízí bohaté možnosti na pěší turistiku, cyklistiku, jízdu na koních, sběr lesních plodů i rybaření. Určitě doporučujeme navštívit kulturní památky jako zámek Třeboň, Schwarnzenberskú hrobku, zámek Jindřichův Hradec i zámek Borovany. Nadšenci wellness se potěší blízkým lázním Aurora a lázním Berta Třeboň. Spolu s dětmi si můžete udělat výlet do Rodinné ZOO Dvorce u Borovan nebo ZOO Hluboká nad Vltavou.

Penzion Pod Dubem disponuje kapacitou 11 pevných lůžek. Součástí penzionu je také 4-lůžková chatka a pokoje v Rodinném domku č. 116. Celkově tak může u nás přenocovat 25 hostů. K dispozici máme:
- jeden 2-lůžkový pokoj,
- tři 3-lůžkové pokoje.

Každý pokoj v penzionu disponuje kromě příslušného počtu samostatných lůžek i televizí se satelitním příjmem, stolem se židlemi, lůžkovinami a prostorem pro ukládání oblečení. V každém pokoji je také vlastní koupelna (se sprchovým koutem a toaletou) a kuchyňský kout (s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím).

Chatka - pro 4 osoby (dvě patrové postele) s kuchyňským koutem s ledničkou, plynovým vařičem, rychlovarnou konvicí a zrekonstruovanou koupelnou (sprchový kout a toaleta).

Na pochodí Rodinného domku č. 116 jsou Vám k užívání:
- dva 3-lůžkové pokoje,
- jeden 4-lůžkový pokoj.

Hosté mají možnost používat společnou koupelnu se sprchový koutem a vanou. Nechybí také samostatná toaleta. Trávení společných chvil lze ve společenské místnosti s televizorem, sezením a kuchyňským koutem (s lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím).

Všude je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na upravené zahradě si můžete odpočinout v krytém zahradním posezení s ohništěm a grilem. Cyklisté si mohou odložit svá kola v uzamykatelném prostoru. Poskytujeme i pronájem stanu - za poplatek. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!