Pokoje na statku s bazénem na Třeboňsku

Ubytování na statku se nachází v obci Domanín, v okrese Jindřichův Hradec. Obec leží na západním okraji CHKO Třeboňsko, jen 4 km od města Třeboň, do kterého se dostanete cestou vedle známého rybníku Svět.

Obec jakož i celá oblast Třeboňska je vyhledávanou dovolenkovou lokalitou pro aktivní lidi, zejména cyklisty. Hustá síť cyklostezek Vás provede mezi rybníky, oblíbené jsou naučné stezky Okolo Světa a Rožmberk či stezka zdraví Hrádeček. Dětem uděláte radost návštěvou ZOO Dvorec Borovany. Pokud Vám v létě nepostačuje bazén na statku, zajděte k rybníku Nový, zde si přijdou na své i rybáři. Zaplavete si také na přírodním koupališti Lazna, v pískovně Cep nebo Veselských pískovnách. Nevynechejte návštěvu Třeboně, která Vás zaujme jedním z největších zámeckých komplexů v ČR. Také si zde můžete odpočinout v lázních.

Od března do listopadu nabízíme ubytování na statku, který se skládá z několika částí, v hlavní části najdete pět pokojů, další částí je vejminek, který se pronajímá jako apartmán pro 4 osoby a v další části bydlí majitelé. Každá z částí má zajištěno dostatečné soukromí.

Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- dvoulůžkovém se dvěma samostatnými lůžky,
- třílůžkovém v přízemí se třemi samostatnými lůžky,
- třílůžkovém v podkroví s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- čtyřlůžkovém v přízemí s palandou a dvěma samostatnými lůžky,
- čtyřlůžkovém v podkroví se dvěma samostatnými lůžky a dvěma lůžky na pavlači,
- apartmánu - vejmínku s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky v ložnici a dvěma přistýlkami na pohovce v kuchyni.

V pokojích najdete kromě lůžek a úložných prostorů také televizi a každý pokoj disponuje i vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V hlavní části je hostům k dispozici společenská místnost s krbem, jídelním stolem a televizí. Využívat můžete i kompletně vybavenou kuchyň s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, toustovačem a ledničkou.

Ve vejminku se v podkroví nachází 4-lůžková ložnice s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky, televizí a posezením. Obytná kuchyň je umístěna v přízemí, zde najdete dvě pohovky, které po rozložení slouží jako přistýlky. V kuchyni je Vám k dispozici elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a jídelní stůl. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na dvoře najdete několik možností posezení a určitě si rádi připravíte i grilovačku. V létě oceníte zchlazení ve venkovním bazénu, na výlety do okolí Vám zapůjčíme kola. Nechybí ani úschovna na jízdní kola a parkovací místa pro 7 aut. Těšíme se na Vaši návštěvu v Ubytovaní na statku!