Wellness služby, oslavy, firemní akce!

Penzion Kamínek se nachází uprostřed pěkné přírody, nedaleko města Nové Hrady, v okrese České Budějovice. Situován je na polosamotě, u lesa a zároveň blízko místních rybníčků.

Okolní příroda, lesy a rybníky jsou zárukou skvělého odpočinku a načerpání nové energie během Vaší dovolené v našem penzionu. Jen 7 kilometrů od ubytování se rozprostírá Hrad Nové Hrady, kde se můžete příjemně projít zámeckou zahradou, ve městě Nové Hrady si zas přijdete na své zejména pokud jste milovníkem městeček s nádechem historie. Nejbližší lyžařská střediska v zimním období vítají své návštěvníky v Rakousku, jako např. Lyžařské středisko Karlslift a Lyžařské středisko Harmanschlag.

Penzion Kamínek Vám nabízí své prostory během celého roku. Velmi rádi ubytujeme menší i větší skupiny hostů, páry i rodinky s dětmi. Ubytujeme Vás v těchto komfortně zařízených pokojích a bungalovech:

- jedném 1-lůžkovém pokoji,
- čtyř 2-lůžkových pokojích,
- čtyř 3-lůžkových pokojích, z toho dvě s možností přistýlky,
- pěti 4-lůžkových pokojích, z toho tři s možností přistýlky,
- pěti 4-lůžkových bungalovech s vlastní terasou.

Všechny pokoje a bungalovy jsou vybaveny televizorem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou (v bungalovech propojen sprchový kout s toaletou). Ve všech prostorách jsme Vám zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Maximální komfort během Vaší dovolené zaručí relax ve finské sauně (pro 6 osob) s ochlazovací sprchou, odpočinek v koupacím sudu s vodou o teplotě 38 °C (pro 6 osob) nebo relaxační masáž. K dispozici je Vám také restaurace s barem s kapacitou 60 míst a předzahrádka pro 50 osob. Sál využitelná i jako konferenční místnost pro 150 osob s možností zapůjčení výpočetní techniky se nachází mimo stávájící restaurační prostory, má vlastní gastro i nápojové zázemí.

V exteriéru jsme připravili až 160 zastřešených míst, navíc s letním parketem na tancování, pergolou, grilem a ohništěm. Pro nejmenší je připraveno pískoviště, houpačky, trampolína, dospělí se zabaví při hře elektronických šipek a stolního fotbalu. V případě zájmu Vám zapůjčíme kola a pro ty Vaše vlastní jsme připravili úschovnu. Na zaparkování aut Vám poslouží dostatečný parkovací prostor před penzionem.

Plánujete teambuilding, rodinnou oslavu, svatbu nebo si toužíte dopřát wellness nebo rodinný pobyt? Penzion Kamínek Vám nabízíme dostatečnou kapacitu s množstvím doplňkových služeb, které Vám zaručí dokonalé strávení volného času. Už teď se těšíme na setkání s Vámi v Penzionu Kamínek.