Klidná dovolená a koupání na pískovnách

Ubytování v domečku najdete v městě Suchdol nad Lužnicí, v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji. Město leží v CHKO Třeboňsko, v blízkosti města Třeboň, nedaleko hranice s Rakouskem.

Přímo v Suchdolu najdete možnosti aktivně strávit Vaši dovolenou, na koupání jsou ideální pískovny v okolí, vodáci jistě rádi nasednou do kanoe a vyrazí na řeku Lužnice, která také láká rybáře. Kraj můžete poznávat samozřejmě i na kole. Ať už se rozhodnete pro kolo nebo kanoe, ve městě jsou Vám k dispozici půjčovny. Z okolních měst doporučujeme navštívit například lázeňské město Třeboň se zámkem, Jindřichův Hradec s gotickým hradem nebo Český Krumlov, město zapsané v seznamu UNESCO. S dětmi si můžete naplánovat výlet například do ZOO Dvorec nebo akvária v Třeboni.

Od května do října nabízíme ubytování v samostatném domečku, který stojí na zahradě u vily, kde bydlí majitelé ubytování. V domečku se pohodlně ubytuje 3 - 5 osob. Objekt je přízemní a bezbariérový.

V domečku najdete obývací prostor s kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu. V 3-lůžkové ložnici je umístěna manželská postel a samostatné lůžko, další lůžka se nachází v obývací místnosti s krbem, zde je Vám k dispozici samostatné lůžko, které lze rozložit do dvoulůžka. K vybavení obývací místnosti patří také televize, gauč a jídelní stůl. Jídla podle vlastní chuti si připravíte díky dobře vybavenému kuchyňskému koutu s keramickou varnou deskou (2 plotýnky), mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem. V domečku se samozřejmě nachází také koupelna se sprchovým koutem a toaletou, s vysoušečem vlasů a sušákem na prádlo.

V domečku je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet. Na zahradě si posedíte nebo i připravíte grilovačku. Děti se zde zahrají na pískovišti. U domečku najdete přístřešek, kde si bezpečně odložíte kola. Ve dvoře je možné zaparkovat dvě auta. Po dohodě můžete využít služeb pedikérského salonu v domě majitelů.

Pokud plánujete dovolenou na Třeboňsku a hledáte pohodlné ubytování, které respektuje Vaše soukromí, Ubytování v domečku Vám jistě bude vyhovovat. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty