Pokoje s vlastní koupelnou

Penzion U Osady se nachází v obci Veverské Knínice, v okrese Brno-venkov, v Jihomoravském kraji. Obec se nachází necelých 20 km od centra Brna. Na okraji obce leží přírodní parky Podkomorské lesy a Údolí Bílého potoka. Obec se nachází blízko dálnice D1, sjezd Ostrovačice. Z penzionu je to nedaleko (asi 4 km) na autodrom Masarykův okruh.

Jen 8 km jsou vzdálené pláže Brněnské přehrady, hned za přehradou najdete velkou ZOO, hrad Veveří je přímo nad přehradou, kde můžete nastoupit na parník. V Brně navštívíte hrad Špilberk, Petrov, Mahenovo divadlo, Zelný rink a mnoho jiných památek. Zajímavý výlet si můžete udělat do nedalekých Ivančic a Oslavan. Podkomorské lesy jsou přímo u vesnice. Je zde socha Helenky z Pohádky máje od bratří Mrštíků. Cestou lesem od našeho pensionu se dostanete ke chráněnému údolí Bílého potoka na Šmelcovnu 4 km, kde navštívíte malebnou hospůdku, dále Hálův mlýn s koupalištěm, restaurací a nádhernou přírodou 5 km. Pokud se k nám chystáte v zimě, zimní sporty si užijete v Ski Areálu Klínek.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování pro 15 osob. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, turisty či pracujících, i pro větší skupiny.

K dispozici jsou Vám čtyři 2-lůžkové pokoje se dvěma samostatnými lůžky a jeden rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (jedna s dvěma lůžky a druhá se třemi lůžky). Každý 2-lůžkový pokoj disponuje koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V rodinném pokoji najdete jednu společnou koupelnu pro obě ložnice. Všechny pokoje jsou vybaveny stolem s židlemi, každý pokoj má samostatný vchod. V koupelně rodinného pokoje je umístěna pračka.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení. Využívat můžete společenskou místnost s krbem, televizí a jídelními stoly, zde si zahrajete i šipky. Vedle společenské místnosti se nachází kompletně vybavená kuchyně, kde Vám poslouží plynový sporák s elektrickou troubou, chladnička s mrazákem, kávovar a rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a myčka nádobí.

U objektu je připraveno posezení, kde můžete i grilovat. Děti se potěší houpačce a skluzavce. Dvůr je uzavřený, takže si tu bezpečně odložíte kola, případně je dáte do stodoly. Parkování je možné pro čtyři auta. Rádi Vás přivítáme v Penzionu U Osady!