Penzion s restaurací a vinným sklípkem

Penzion U Urbana je situován v obci Mutěnice, v okrese Hodonín, v Jihomoravském kraji. Obec leží asi 10 km severozápadně od okresního města. Východně od obce najdete soustavu rybníků Zbrod.

Turisté tuto oblast vyhledávají kvůli vínu, památkám a cyklistickým trasám. Přímo v obci naleznete dvě historicky zajímavé budovy, kostel sv. Kateřiny z roku 1775 a radnici z konce 19. století. Na výlet můžete vyrazit do skanzenu Strážnice, kde si můžete prohlédnout i zámek. Při zámcích ještě zůstaneme a zmíníme zámek Břeclav a samozřejmě Lednicko-valtický areál. Milovníci čaje a bylinek se dozví nové věci v bylinkovém ráji Sonnentor Čejkovice. Děti potěší výlet do ZOO Hodonín. Osvěžení v letních měsících hledejte u přehrady Nové Mlýny nebo na koupalištích v Dubňanech a Hodoníně. Pokud byste plánovali pobyt u nás v zimě, můžete si také zalyžovat v Němčičkách nebo ve Ski Parku Osvětimany.

Během celého roku se můžete ubytovat v penzionu, jehož celková kapacita vystačí pro 35 hostů. Na výběr máte tyto pokoje:
- sedm 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- tři 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- tři 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky.

Ke standardnímu vybavení pokojů patří televize a lednička s minibarem. Na požádání je k dispozici dětská postýlka a vysoká židle. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu penzionu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Hostům je k dispozici společenská místnost s jídelními stoly, televizí, CD přehrávačem a společenskými hrami. Součástí společenské místnosti je kuchyňský kout, kde můžete využívat plynový i elektrický sporák, elektrickou a mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, toastovač, topinkovač a ledničku. V případě organizace rodinné oslavy nebo firemní akce Vám poskytneme i prostory konferenční místnosti (pro 25 - 40 osob) s projektorem a plátnem. K pobytu nabízíme možnost celodenního stravování v naší restauraci s terasou. K penzionu náleží i vinný sklep, kde pro Vás rádi připravíme řízenou degustaci s občerstvením.

Pokud raději trávíte čas venku, poslouží Vám některá ze tří teras (dvě separátní terasy pro 20 - 25 osob a terasa u restaurace pro 40 osob), k dispozici je Vám i gril nebo ohniště. Dětem uteče čas na hřišti se skluzavkou a pískovištěm. Cyklisté mohou využívat vyhrazený prostor pro bezpečné odložení kol. Až 30 parkovacích míst se nachází přímo u penzionu. Naproti penzionu stojí jízdárna, kde pro Vás můžeme zajistit hodiny ježdění. V dalším našem objektu (asi 1,5 km) lze využívat tenisový kurt, kde si zahrajete i volejbal nebo badminton. O kousek dál najdete náš další penzion, kde je Vám k dispozici sauna.