Rodinný penzion s vinným sklípkem

Penzion Vinařství Lintner se nachází v obci Tvořihráz, v okrese Znojmo. Tato obec, jako mnoho obcí na jižní Moravě, si zakládá na své vinařské tradici, v okolí obce najdete několik vinic.

Vyrazte na výlety do okolí, pěšky, na kole nebo autem. Na pěší turistiku je ideálním místem Národní park Podyjí. Pokud plánujete výlet, zajděte třeba do Vranova nad Dyjí, kde si můžete prohlédnout zámek, skalní labyrint nebo se projet turistickým vláčkem. Z historických památek v okolí doporučujeme navštívit například zámky Miroslav, Moravský Krumlov či Starý zámek Jevišovce nebo zříceniny Nový Hrádek a Templštejn. Pokud máte rádi přírodní koupání, zamiřte k vodní nádrži Výrovice, pokud preferujete koupaliště, měly by vaše kroky směřovat na koupaliště Únanov Pohoda nebo na městskou plovárnu Louka. Pokud plánujete zimní sporty, nejbližší sjezdovka je až v Zbraslavi u Brna.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu, kde se celkově může ubytovat až 17 hostů. K dispozici jsou vám tyto pokoje:
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky,
- dva 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 4-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (každá s manželskou postelí).

Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Hostům je k dispozici společenská místnost s krbem a barem, kterou lze využít například na rodinné oslavy nebo firemní akce (až pro 50 osob). Při společenské místnosti najdete dvě samostatné toalety.

K penzionu náleží i vinný sklep, který je otevřen i pro veřejnost, můžete si zde vychutnat sklenici dobrého vína nebo si dohodnout řízenou degustaci. Také je možné navštívit naši vinici a dozvědět se více o vinařství a vinohradnictví. Parkovací místa pro 5 aut najdete u penzionu.

Dopřejte si jedinečný zážitek v našem malém vinařství s rodinnou tradicí. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Vinařství Lintner.