Naši hosté se k nám opakovaně vracejí.

Více o našem penzionu na našich webových stránkách.

Zveme Vás do našeho Penzionu Vřesná, který se nachází ve Frymburku, okres Český Krumlov. Našim cílem je vždy spokojený host, který už při odchodu myslí na brzký návrat. Výborné jídla během ran i večerů, sportovní aktivity i příjemně zařízené pokoje dělají z našeho penzionu místo na perfektní dovolenou.

Celoročně můžete přijít a ubytovat se v našem Penzionu Vřesná, jehož kapacita je přizpůsobena pro maximálně 30 osob. Vybrat si u nás můžete z těchto pokojů:
- šesti 2-lůžkových s manželskou postelí,
- dvou 3-lůžkových s manželskou postelí a odděleným lůžkem,
- tří 4-lůžkových s manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky.

Každý pokoj penzionu je připraven pro příjemný pobyt. V každom je k dispozici kromě lůžek také vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a sušákem prádla. Samozřejmé je u nás připojení se k naší bezplatné WiFi internetové síti.

Přímo v penzionu si můžete dopřát polopenzi v jídelně s barem a krbem. Na zahradě máte k užívání terasu s posezením, zahradní houpačku, ohniště a gril. Dětičky se zahrají na bohatě vybaveném dětském hřišti. Po dohodě Vám zapůjčíme žehličku, dětskou postýlku i zajistíme služby praní prádla. Nabízíme možnost úschovy kol i platby kartou na recepci. Parkování vozidel je přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!

Aktivity: Klidně se vydejte na pěší turistiku, houbařit, rybařit nebo hledat krabičky na gaecachingu. Do 200 m od nás je Lipenská pláž. Potěší se i inline bruslaři nebo cyklisté. Skvělý wellness i odpočinek ve vodě dobře padne ve Frymburku. Spolu s dětmi se můžete vydat na umělou lezeckou stěnu, bobovou dráhu nebo stezku korunami stromů v Lipně. Aktivnější se zas nadchnou splavování řeky Vltavy na kánoích a raftech, nebo hře golfu. Poblíž jsou i zámek Rožmberk, zřícenina hradu Waxenberg Rakousko nebo proslulé město Český Krumlov. V zimě si zalyžujete na svahu místního lyž. střediska nebo v Skiareálu Lipno.