Loading

Ubytování v Loučovicích

(2 objekty + 31 objektů v okolí 25 km)

Apartmán Dvorečná

Loučovice, mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Komfortní apartmán s rybníkem

Club Rezidence Pod Lučí

Loučovice, na samotě, v lese
Na samotě u lesa, s bazénem, saunou...

Apartmán Lipno 1

Lipno nad Vltavou (Loučovice 2,8 km vzdušně), v obci / ve mě...
Apartmán u Lipna, se samostatným vchodem

Apartmány Ernesta Club Lipno

Lipno nad Vltavou (Loučovice 2,8 km vzdušně), v obci / ve mě...
Klidná dovolená u vody, za výhodné ceny

Apartmány Aleš a Tobiáš

Lipno nad Vltavou (Loučovice 2,9 km vzdušně), v obci / ve městě
Apartmány přímo v Lipně nad Vltavou

Apartmán Anemos Lipno

Lipno nad Vltavou (Loučovice 3,0 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Krásný apartmán, cca 200 m od přehrady

Apartmán Relax Lipno

Lipno nad Vltavou (Loučovice 3,0 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Skvěle situovaný apartmán u jezera

Apartament Lipno Nr. 8

Lipno nad Vltavou (Loučovice 3,0 km vzdušně), v obci / ve mě...
200 m od pláže a Aquaworldu

Vila Lipno 207

Lipno nad Vltavou (Loučovice 3,1 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okra...
Pohodlí rodinného domu v super lokalitě

Riviera - Lipnohome

Lipno nad Vltavou (Loučovice 3,1 km vzdušně), na okraji obce / města, u jezera
Moderní a stylové apartmány u Lipna
1 - 33 / 33

Loučovice

Loučovice 1

Poznejte oázu klidu a pohody na břehu Lipna

Na samém okraji Jihočeského kraje, v okrese Český Krumlov, se rozkládá malá vesnice Loučovice, jež Vás mile překvapí příjemným pobytem plným vzrušení a zábavy. Těšit se můžete na širokou nabídku vodních sportů, podobně jako na krásné historické skvosty. Stejně tak si nicméně oblíbíte i okolí, pyšnící se úchvatnými přírodními scenériemi. Navíc, výhodné ubytování a skvělá atmosféra, už jen to je důvod, proč na dovolenou na Šumavu zamířit.

Loučovice, malebná jihočeská obec ležící na vysokém skalním ostrohu nad přehradou, byla původně založena již v roce 1361. Osud ji však příliš nepřál, a tak v průběhu husitských bouří došlo k jejímu zničení a nakonec zcela zanikla. Teprve 19. století, věk páry, vědy a techniky, vnesl do vesnice nový život. Později následuje přeměna na oblíbené rekreační centrum, jež si zamiluje každý, koho láká levné ubytování, vzrušení a zábava.

Čím vším Vás obec Loučovice překvapí?

Dovolená v Loučovicích Vám dnes nabízí stovky možností, jak zde efektivně trávit volný čas a nudit se tady rozhodně nebudete. Na své si zde v každém případě přijdou milovníci přírody, na které čekají celodenní toulky přírodním parkem Vyšebrodsko. Během nich Vaši pozornost jistě přitáhne i Čertova stěna, známá jako Kamenné moře Jižních Čech. Jedná se o divoký sráz posetý obřími balvany, opředený řadou pověstí, jež Vás upoutá svou monumentalitou.

V horkých letních dnech se naopak vyplatí zamířit k Lipenské přehradě, kde si vychutnáte relax na pláži i dovádění ve vodě. Těšit se můžete také na širokou nabídku adrenalinových sportů, jako je windsurfing či kiteboarding, stejně jako na projížďku lodí po nádrži. Samozřejmostí je i laciné ubytování pro všechny, kdo chtějí zůstat déle. Ať už hledáte luxusní hotel u vody či romantickou chalupu na okraji lesa, počítejte s tím, že vždy budete zcela spokojeni.

Loučovice 2

Do Loučovic za dobrodružstvím a zážitky

Za pozornost pak jistě stojí i Čertovy proudy, obtížně zdolatelný úsek Vltavy, kde se v roce 2003 konalo mistrovství světa v raftingu. Na své si však v Loučovicích přijdou také milovníci historie a památek. Pakliže patříte mezi ně, můžete se těšit třeba na prohlídku gotického kostela svatého Oldřicha, kde se před Vánocemi konají adventní koncerty. Stejně tak se vyplatí neminout kapli svatého Prokopa nebo Jez systému Hubert-Lutz.

Vedle přírodních scenérií a památek na Vás samozřejmě čeká i bohatý kulturní život plný skvělých akcí, jako je čarodějný rej či oslava Velikonoc. Pokud Vás láká spíše zimní dovolená v Loučovicích, vydejte se do ski areálu Lipno-Kramolín, kde to skutečně žije. Naleznete zde přes 11 kilometrů sjezdovek, kde si užijete parádní jízdu. Stejně tak nechybí ani lyžařská školka pro nejmenší, adrenalinový snowpark a prvotřídní ubytování, které si zamilujete.

V okolí Loučovic si určitě přijdete na své

Máte chuť, dopřát si nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství a zábavy, během které se nudit nebudete? V tom případě nezůstávejte na jednom místě, ale zamiřte i do okolí Loučovic, jež Vám má taktéž co nabídnout. Určitě se vydejte na vrch Plechý, situovaný poblíž stejnojmenného jezera, odkud si užijete hezký výhled na celé Pošumaví. Jen malý kousek odtud se pak nachází i Pomník Adalberta Stiftera, známého malíře, jež taktéž stojí za pozornost.

Dovolená v Jihočeském kraji Vás stejně tak zve k návštěvě Českého Krumlova, slavného města zapsaného na seznamu dědictví UNESCO. Čeká tu na Vás prohlídka zachovalého historického centra, stejně jako možnost ubytovaní v měšťanských domech. Mezi hlavní lákadla patří samozřejmě zámek Český Krumlov, ale na své si zde přijdou i rodiny s dětmi. Na ty zde čeká třeba známé Aquarium Český Krumlov či oblíbené letní koupaliště, se spoustou vodních atrakcí, kde to skutečně žije.  

Loučovice 3

Milovníci romantiky na oplátku nesmí minout Vítkův hrádek, zříceninu nejvýše položeného hradu v České republice. Těšit se můžete nejen na průzkum věže, jež nyní slouží jako rozhledna, ale v létě se zde koná i řada pěkných kulturních akcí. Koho láká spíše adrenalin, ten jistě uvítá paintball na Lipně nebo populární Stezku korunami stromů. Prima zakončením dovolené pak může být výlet do Aquaworld Lipno, kde si užijete nejen super relax, ale i zábavu.

Jak na nejlepší ubytování v Loučovicích?

Oblíbený ráj sportu a zábavy se pyšní nejen skvělými možnostmi, jak zde strávit volný čas, ale stejně tak nechybí ani to nejlepší ubytování pro všechny. Záleží přitom jen na Vás, zda dáte přednost luxusnímu hotelu, anebo raději zvolíte malý rodinný penzion. Na své si však přijdou i milovníci romantiky, kteří jistě ocení stylovou chalupu u lesa. Stejně tak se ale můžete těšit na prvotřídně zařízené apartmány, a taktéž ubytování v soukromí je samozřejmostí.

Láká Vás super dovolená spojená se vzrušením a adrenalinem, během které si ale taktéž skvěle odpočinete, načerpáte novou energii a poznáte zajímavá místa? Potom neváhejte, sjednejte si to nejlevnější ubytování a zamiřte do Loučovic, které Vám tohle vše nabízí.