Středověká atmosféra a moderní komfort

Srdečně Vás zveme do našeho penzionu Domek kata Matěje v historickém centru Českého Krumlova, v srdci Jihočeského kraje, na skok od Šumavy.

Český Krumlov je atraktivní pro každého, ať už jste milovníkem přírody, historie nebo ruchu města. Uličky historického centra lákají na dlouhé procházky. Doporučujeme navštívit renesanční zámek, kde Vás okouzlí nejen jeho zahrady, ale i interiéry, kde se můžete dozvědět více o životě dobové šlechty. Rádi pro Vás zajistíme vstupenky do přírodního divadla Otáčivé hlediště, které se nachází v zahradě zámku. Děti určitě zaujme a potěší návštěva Aquaria Český Krumlov. Zaručený relax najdete v lázních Mladina a zajímavostí je i návštěva pivovaru v Černé. Okolí města je jako stvořené na pěší turistku a protkané mnoha cyklostezkami. V létě se zchladíte při Hornobranskom rybníku nebo si užijete vodní sporty na Lipně. V zimě si nenechte ujít lyžovačku, například ve středisku Skiareál Lipno-Kramolín.

Celoročně máme pro Vás v nabídce ubytování s kapacitou pro 13 hostů v zrekonstruovaném domě ze 16. století. Ubytovat se můžete v jednom z těchto pokojů a apartmánů zařízených nábytkem z masivního dřeva:
- dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí,
- třílůžkovém pokoji s manželskou postelí a jedním samostatným vyvýšeným lůžkem,
- dvoulůžkovém apartmánu s manželskou postelí,
- pětilůžkovém apartmánu se dvěma manželskými postelemi a jedním samostatným lůžkem.

Ve všech pokojích a apartmánech se nachází chladnička s mrazákem, rychlovarná konvice a k dispozici máte i nádobí. V apartmánech navíc využijete mikrovlnnou troubu. Ke každému z apartmánů přísluší koupelna s toaletou, v 5-lůžkovém vybavena vanou a ve 2-lůžkovém sprchovým koutem. Dvoulůžkový a třílůžkový pokoj sdílejí společnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V ceně je zahrnuta snídaně v 20 metrů vzdálené restauraci. Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku, jídelní židličku a hračky. V exteriéru si můžete odpočinout na terase v zahradě. Parkování je umožněno za menší poplatek na 50 metrů vzdáleném městském parkovišti s bezpečnostním kamerovým systémem. Přijďte si k nám vychutnat středověkou atmosféru, kterou jinde nezažijete. Těšíme se na Vaši návštěvu v Domku kata Matěje.