Zahradní domek - soukromí, skvělá cena

Pokud hledáte ubytování v soukromí ve vilové čtvrti, v klidné části města Český Krumlov, necelých 5 minut pěší chůzí od centra, našli jste ho - naše Ubytování Jungwirth.

Českým Krumlovem vede několik tras pro cyklisty, turisty i běžce. Klidně se vydejte do historického centra a objevujte všechny krásy - státní hrad a zámek, zámeckou zahradu s otáčivým hledištěm, galerie a muzea. V blízkosti leží i Lipenské jezero s množstvím atrakcí. Koupat se dá i také v přehradě Římov, bazénu Český Krumlov a na koupališti Větřní. S dětmi nevynechejte vzdálenější ZOO Dvorec. V zimě si zalyžujete ve střediscích Frymburk a Kozí Pláň.

Během celého roku se můžete ubytovat v Ubytovaní Jungwirth, jehož kapacita je 5 hostů. Domek se nachází v zahradě majitele, ale soukromí máte díky vlastnímu vchodu zaručeno. Přízemí domu tvoří místnost s manželskou postelí (možné rozdělit), televizor a kuchyňský koutek. V kuchyňském koutku využijete ledničku s výparníkem, plotýnku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a jídelní posezení.

Na patře domku si také můžete dopřát spánek v 2-lůžkové ložnici, v jedné ze dvou pevných postelí nebo na přistýlce v podobě rozkládací pohovky pro jednu osobu. V rámci domku je v přízemí umístěna koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

Jednotlivci, páry i rodinka si může během letních dní promluvit na terase s posezením. K dispozici je také gril a kotlík. V garáži si můžete uschovat Vaše kola, případně lyže. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu. Domácí zvířata nejsou povoleny. Kouření vyhrazené v exteriéru na terase. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi