Příjemný penzion v klidné lokalitě

Penzion Franko najdete na okraji historického města Český Krumlov, na jihu Čech. Penzion se nachází v blízkosti tenisového centra.

Během celého roku Vás rádi přivítáme v penzionu s celkovou kapacitou pro 27 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- jeden 1-lůžkový pokoj,
- dva 2-lůžkové pokoje se dvěma samostatnými lůžky,
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky a možností přistýlky,
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky,
- jeden 3-lůžkový pokoj.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Všichni hosté mohou využívat společenskou místnost s jídelním sezením a televizí, zde se podávají v případě zájmu i snídaně. Hostům je k dispozici také kompletně vybavená kuchyň s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí a lednicí s mrazákem. U penzionu najdete i posezení na terase.

Hradní a zámecký komplex, druhý největší v Česku, je nejvyhledávanějším místem ve městě. Zámek Vás kromě interiérů zaujme i zahradami a barokním divadlem. Navštívit můžete i mnohé náboženské památky, ať už křesťanské (kostel sv. Víta, kaple na Křížové hoře, kostel sv. Jost, kaple sv. Martina) nebo židovské (synagoga, židovský hřbitov). Pokud se Vám nechce po městě chodit pěšky, viz ho z řeky Vltavy. Pokud byste chtěli tento kraj vidět shora, doporučujeme rozhlednu Kleť a také Chodník korunami stromů v Lipně nad Vltavou. Ti aktivnější z Vás jistě stráví příjemné chvíle hraním tenisu, squashe, bowlingu či golfu. Pokud máte chuť na zábavu ve vodě, zajděte k Hornobranskému rybníku nebo na koupaliště Větřní a Velešín. Daleko to není ani do Aquaworld Lipno. Zimní sporty si užijete na svazích Skiareálu Lipno a Skiparku Frymburk.