Soukromí v klidném prostředí u Vltavy

Srdečně Vás vítáme v našem rodinném Pensionu Kadlec. Přijeďte nás navštívit a strávit krásné chvíle v klidném prostředí. Najdete nás na okraji města Český Krumlov v Jihočeském kraji. Příjemnou dovolenou si u nás užijí rodiny s dětmi, páry i skupinky.

S radostí Vás ubytujeme celoročně s celkovou kapacitou 10 lůžek včetně přistýlky. Připraveny jsou pro Vás čtyři pokoje, z toho:
- tři 2-lůžkové s manželskou postelí (ve dvou využijete i balkony),
- jeden 3-lůžkový s manželskou postelí a samostatným lůžkem.

V každém pokoji najdete také pohovku, kterou lze použít jako přistýlku v případě potřeby. Vyložte si nohy a podívejte se na své oblíbené programy i díky televizi se satelitním příjmem. Samozřejmostí je i základní kuchyňské vybavení tvořené ledničkou, rychlovarnou konvicí, hrníčky a talířky. Komfort Vám zaručuje i vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V celém objektu máte k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Užijte si letní rána posezením při snídani na zahradě. Příjemné ticho a klid Vám umožní strávit Vaše volné chvíle tak jak si představujete. Vykročte k řece Vltava, vzdálené jen 300 m přes les. Cyklisté si svá kola uskladní v místnosti k tomu určené. Svá auta a motocykly si bezpečně zaparkujete v uzavřeném dvoře přímo u pensionu.

Lokalita středověkého města Český Krumlov Vás mile překvapí bohatými možnostmi trávení volného času. Nádherný zámek v centru starého města máte od nás na skok (cca 15 min). Navštivte také množství galerií a výstav, které jsou dostupné po celý rok. V letním období se můžete příjemně vykoupat, surfovat i plavit na jachtě na nedaleké Lipenské přehradě. Okolní příroda je úžasně protkána turistickými i cyklistickými trasami. Na túru vyrazte například na horu Kleť, jejíž vrchol je od nás jen 8 km. Zima potěší zejména vášnivé běžkaře a lyžaře, kteří tak využijí značené trasy kolem Kletě nebo sjezdovky ve Skiareálu Lipno.

Věříme, že Vaše dovolená v Pensionu Kadlec se Vám bude líbit. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu.