Loading

Penziony v Českém Krumlově

(8 objektů + 11 objektů v okolí 25 km)

Krumlovský dům v zahradě

Český Krumlov, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Krumlovský dům v zahradě

Penzion Šerhant

Český Krumlov, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Penzion s bazénem, u Českého Krumlova

Domek kata Matěje

Český Krumlov, v obci / ve městě, v centru města
Středověká atmosféra a moderní komfort

Pension U brány

Český Krumlov, v obci / ve městě, u řeky
Historický rodinný penzion v centru...

PENZION & WELLNESS DELANTA

Český Krumlov - Plešivec, na okraji obce / města
Wellness penzion v Českém Krumlově

Pension Adel

Český Krumlov, v obci / ve městě, u řeky
Vedle historického centra a Vltavy!

Pension Kadlec

Český Krumlov, na okraji obce / města, u řeky
Soukromí v klidném prostředí u Vltavy

Pension Franko

Český Krumlov - Latrán, na okraji obce / města, v centru města
Příjemný penzion v klidné lokalitě

Penzion Horváth

Křemže (Český Krumlov 10,1 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Klid pod lesem, dobrý spánek, relaxace

Penzion na samotě

Omlenice (Český Krumlov 14,2 km vzdušně), na samotě
Ideální místo pro klidnou dovolenou!
1 - 19 / 19

Penziony Český Krumlov

Penziony Český Krumlov 1

Rekreace ve městě pohádek

Je docela možné, že jste se někdy dívali na pohádku s rodinou a v ní se objevily malebné uličky Českého Krumlova. A Vás v ten moment napadlo, že se do něj pojedete alespoň na pár dnů podívat. Možná ale toužíte jen po chvilkách prosycených romantikou, které prožijete po boku svého partnera.

Ať už se na celou záležitost díváte jakkoliv, určitě budete souhlasit, že se vyplatí mít v Českém Krumlově zajištěné kvalitní, ale zároveň levné ubytování. Jen díky tomuto kroku totiž nebudete muset vůbec nikam spěchat. Také si lépe naplánujete prohlídku všech památek a vyhnete se turistickým špičkám.

Dobrou variantou, jak tohle všechno zvládnout, je pronájem levného penzionu v centru města nebo na okraji města. Nejeden z nich Vám nabídne pokoje pro pobyty ve dvou, ale i velký prostor pro skupinu přátel nebo pro početnou rodinu. V závislosti na výbavě každého z nich navíc získáte spoustu možností, jak mohou Vaše vysněné prázdniny v Českém Krumlově reálně vypadat.

Levné penziony v Českém Krumlově – je libo jeden pokoj nebo celý palác?

Vybavenost každého jednoho zařízení se penzion od penzionu liší. Ty, které jsou uzpůsobené pro krátkodobé pronájmy, víkendové pobyty nebo pro romantické chvíle ve dvou mívají jednu ložnici s koupelnou. Také v nich bývá televize, základní sedací souprava, jídelní stůl, malá lednice, mikrovlnná trouba a v některých případech dokonce i kávovar. Bonusem může být i menší balkon s posezením nebo přímý vstup na terasu či zahradu. Pro pokrytí dalšího stravování během pobytu slouží společná jídelna.

Penziony Český Krumlov 2

Jiné penziony Vám poskytnou mnohem větší prostor, do kterého se pohodlně vejdete s celou Vaší rodinou. Jejich pokoje mají několik oddělených ložnic, koupelnu, obývací pokoj s televizí a pohovkou, krb a plně funkční kuchyň.

Jasnou výhodou je tedy skutečnost, že si můžete zajistit kompletní stravování a nejste odkázaní na návštěvu lokálních restaurací a bister. Pokud chcete něco trochu navíc, poohlédněte se po penzionech, které mají venkovní bazén nebo svoje vlastní wellness se saunou, masážemi a vířivkou.

Atrakce Českého Krumlova, které stojí za to navštívit

Český Krumlov je město plné památek. Proto se připravte na pořádnou jízdu. Začněte prohlídkou zámku, který je, stejně jako centrum města, na seznamu UNESCO. Velkým zážitkem bude pro Vás i Vaše děti návštěva kláštera, ve kterém je spousta zajímavých expozic. A to včetně různých zábavných ukázek. Pokud máte rádi architekturu, určitě byste se měli zastavit u Budějovické brány, která je vstupním portálem do historického centra města. V jejím těsném sousedství je Jelení zahrada, která je oázou klidu v jinak rušném městě.

Zajímáte-li se o řemesla, běžte do Zámecké kovárny. Poté si můžete udělat procházku po Latránech nebo Pivovarskou zahradou. Nedaleko zámku je také Muzeum marionet, ve kterém uvidíte spoustu loutek a divadelních rekvizit. Cestou přes Plášťový most pak dorazíte do zámecké zahrady. V ní je k vidění Kaskádová fontána a letohrádek Bellarie. Ten stojí u proslulého otáčivého hlediště, takže je možné, že ho uvidíte v některé z divadelních inscenací, které se zde konají.

Penziony Český Krumlov 3

Plánování dovolené v Českém Krumlově snadno a rychle

Skoro nikdo nemá čas na to, aby ho mohl investovat do dlouhého shánění levného, ale komfortně vybaveného penzionu v Českém Krumlově. Situaci trochu komplikuje i skutečnost, že veškeré ubytovací kapacity v tomto atraktivním městě jsou pokaždé rychle pryč.

S námi ale budete mít náskok! Abychom Vám ušetřili čas a zároveň Vám nabídli jen opravdu relevantní výsledky, vytvořili jsme bezplatného online agenta. Stačí do něj zadat základní údaje, mezi které patří datum prázdninového pobytu a informace o tom, že hledáte levné penziony v Českém Krumlově.

Podle potřeby můžete dále upřesnit, zda má být penzion schopný ubytovat Vás se psem nebo s jiným domácím zvířetem, má bezbariérový přístup, disponuje bazénem nebo je vhodný pro svatby či dlouhodobý pronájem. Vycházet lze i z počtu ložnic a koupelen nebo podle připojení Wi-Fi. Český Krumlov je perlou mezi českými městy. Proto by mělo být samozřejmé, že ho přijedete alespoň jednou navštívit. Věříme, že budete z této destinace nadšení.

Názory a doporučení

Stanislava Šerhantová (ubytovatel) 3.7.2020
KLID, čisté prostředí bez kyselých dešťů. Velmi vhodné pro odpočinek V BLÍZKOSTI Českého Krumlova, kde je mnoho možností kulturního a sportovního vyžití.
Josef Haláček (ubytovatel) 27.6.2020
Město Český Krumlov si dlouhodobě udržuje druhou nejvyšší návštěvnost v Česku a to hned po Praze. Český Krumlov je zapsán od roku 1992 na listinu světového kulturního dědictví UNESCO.
JANA JAN (starší pár - návštěvník) 24.6.2020
Krasna obec spousta restauraci kde vytecne varí a chutné pivo Ceský Krumlov
Martin Niedl (ubytovatel) 19.6.2020
Český Krumlov je historickým skvostem s jedinečnou atmosférou, nabízejícím široké možnosti vyžití v tomto směru nejen v areálu zámku, ale v celém centru města a nedávno zrekonstruovaném areálu Klášterů, ale také řadu kulturních společenských událostí.
Michaela Váňová (ubytovatel) 20.5.2020
Český Krumlov je plný historie, skvostných památek, romantických zákoutí a výborných kaváren. Pořádá se zde celý rok mnoho kulturních akcí například Slavnosti pětilisté růže, mezinárodní hudební festival, divadlo Otáčivé hlediště či vyhlášené Barokní divadlo na zámku. V neposlední řadě doporučujeme splouvání Vltavy na kánoji, raftu či voru a to minimálně přes město Český Krumlov.
Lucie Berná (ubytovatel) 30.4.2020
Český Krumlov je historickou a vyhledávanou raritou nejen v Jižních Čechách, ale v celé ČR. Nabízí nádhernou spleť křivolakých středověkých uliček, malebné štíty měšťanských domů, romantická zákoutí, impozantní zámek nad Vltavou, kavárny i středověké krčmy, výstavy, koncerty, festivaly – to je Český Krumlov. Město s jedinečnou magickou atmosférou, které je od roku 1992 zapsáno právem mezi památky UNESCO.
Emília (sólo host - návštěvník) 28.1.2020
V Českém Krumlově doporučuji vidět a navštívit všechno.
Vlasta (starší pár - návštěvník) 6.11.2019
Nádherný Český Krumlov
Jana Firýtová (starší pár - návštěvník) 19.7.2019
Skoro samota v lese. Nádhera :-)
Lenka Štěrbová (skupina - návštěvník) 14.5.2019
centrum, zámek, zahrada krása Křížový vrch a Grafitový důl bohužel zavřeno