Loading

Apartmány v Českém Krumlově

(3 objekty + 8 objektů v okolí 25 km)

Penzion Klíma

Český Krumlov, v obci / ve městě
Pohodlné apartmány v klidné lokalitě

Luxury Apartments No. 91

Český Krumlov, v obci / ve městě, v centru města
Moderní luxusní apartmány v centru

Apartment Topview

Český Krumlov - Horní Brána, v obci / ve městě, v centru města
Ubytování s nejlepším výhledem na město

Statek Kloubek

Mirkovice (Český Krumlov 3,7 km vzdušně), na okraji obce / města
Apartmány na statku, prostor pro oslavy

Apartmány Radost

Kamenný Újezd (okres České Budějovice) (Český Krumlov 9,4 km...
Dům se dvěma apartmány

Chaloupka U sv. Dyndy

Nová Ves (okres Český Krumlov) (Český Krumlov 16,4 km vzdušn...
Čarokrásné prostředí na samotě u lesa

Apartmán u Nešlehů

Horní Planá (Český Krumlov 18,8 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Moderní apartmány v atraktivní lokalitě

Apartmány Green Stone

Lipno nad Vltavou (Český Krumlov 19,2 km vzdušně), v rekreač...
Luxusní apartmány s vlastním wellness

Private Luxury Apartments

Frymburk (okres Český Krumlov) (Český Krumlov 19,3 km vzdušně), v obci / ve městě,...
Apartmány ve Wellness Hotelu Frymburk

Apartmány Kovářov

Frymburk (okres Český Krumlov) (Český Krumlov 19,5 km vzdušn...
Klidné místo s výhledem na přehradu!
1 - 11 / 11

Apartmány Český Krumlov

Apartmány Český Krumlov 1

Levné apartmány v Českém Krumlově = skvělá volba pro prázdniny s rodinou

Český Krumlov je v hledáčku statisíců turistů. Řada z nich přitom nepochází z Česka. Není proto žádný div, že všichni bojují o hotely a penziony na těch nejatraktivnějších adresách. Ty potom tohoto zvýšeného zájmu využijí a zvýší cenu za pobyt. Čímž mohou způsobit, že řada lidí nemůže na klasickou několikadenní dovolenou v Českém Krumlově vůbec dosáhnout.

Řešení je přitom velice snadné. Turisté, kteří mají zájem o levný pobyt v Českém Krumlově, by měli zaměřit svou pozornost na cenově dostupné apartmány v širším centru nebo na okraji města. Velmi populární jsou v posledních letech i apartmány, které jsou zasazené v přírodě. Je sice pravda, že za památkami v centru města budete muset několik minut cestovat, zato se Vám ale otevře plná šíře možností, které Vám levné ubytování v Českém Krumlově nabízí. Jaké to jsou Vám prozradíme v následujících několika odstavcích.

Proč jsou levné apartmány v Českém Krumlově to pravé?

Apartmány jsou obecně žádané nejen kvůli tomu, že jsou levné, ale také proto, že dokonale napodobují Vaše domácí prostředí. V závislosti na lokalitě a typu může jít o jednopatrové byty v činžovním domě, nebo o několika-podlažní zařízení v rodinném domku za městem. Nezávisle na sobě Vám apartmány nabídnou nocování v několika oddělených ložnicích, takže budete mít dostatečné množství soukromí a nebudete se s ostatními příslušníky rodiny či skupiny vůbec nijak rušit. Velmi důležitá je i hygiena, kterou umožňuje jedna nebo více koupelen. K zajištění stravování během dovolené Vám dobře poslouží plně vybavená kuchyň, ke které náleží i jídelna.

Apartmány Český Krumlov 2

Některé levné apartmány na území Českého Krumlova mají i svoji vlastní zahradu. Na ní bývá posezení s grilem, altánek nebo bazén. V rekreačních oblastech mohou mít apartmány i společné zázemí, ve kterém může být restaurace, společenská místnost s hernou a wellness se saunou a vířivkou.

Někteří provozovatelé Vám mohou umožnit i dovolenou se psem nebo s jiným domácím mazlíčkem. Speciální potřeby rodin s malými dětmi zase řeší výpůjčka dětských jídelních židlí a postýlek, nebo instalace přebalovacího pultu. Apartmány, které se orientují na rodiny s dětmi a seniory mohou mít i bezbariérový přístup, který snadno odstraňuje všechny terénní nerovnosti a překážky.

Tahle místa musíte navštívit!

V Českém Krumlově budete mít stále co dělat. Úplně stačí, abyste se vydali do historického jádra města, které je zapsáno na světovém seznamu UNESCO a nebudete vědět, kam dřív. Začít lze prohlídkou Muzea historických motocyklů. Mezi dospělými a dětmi se těší velké oblibě i Muzeum vltavínů. Pokud máte pro strach uděláno, bavit by Vás mohlo i Muzeum tortury a Zrcadlový labyrint. O historii města se dozvíte v Regionálním muzeu Český Krumlov.

Tím ale celý výčet ještě zdaleka nekončí. Velmi pěkné je i Hradní muzeum a Muzeum fotografie Fotoatelier Seidel. Milovníky soudobého umění by mohlo zajímat i 3D Muzeum. Portálem do minulosti je oproti tomu Prelatura a kostel sv. Víta. Den nezapomeňte završit prohlídkou ateliéru Egona Schieleho, v jehož blízkosti je architektonicky zajímavá synagoga.

Apartmány Český Krumlov 3

Mějte přehled o tom, co se nabízí

Pokud máte na vyhledávání cenově dostupného apartmánu v Českém Krumlově zvýšené nároky, v tom případě jste na tom správném místě. Aby vše probíhalo rychle a zároveň jste našli přesně to, co hledáte, vytvořili jsme pro Vás bezplatného online agenta, který je připravený vyplnit i požadavky těch nejnáročnějších klientů.

S jeho pomocí v našem katalogu najdete apartmány v Českém Krumlově s několika ložnicemi a koupelnami, bezbariérovým přístupem nebo takové, ve kterých se ubytujete v čase Valentýna, Velikonoc a Vánoc.

V nabídce máme i apartmány, které jsou vhodné pro víkendový nebo naopak dlouhodobý pronájem. Na své si přijdou také rodiny, senioři, velké skupiny či páry, které požadují soukromí a klid. Nouze není ani o relaxační pobyty nebo o zařízení, která jsou vhodná pro plánování svateb. Prostě a jednoduše, během krátké chvíle Vám předložíme přesně to, co Vás nejvíc zajímá. A Vy se posléze můžete jít věnovat třeba zajišťování dopravy nebo balení.

Dovolená v Českém Krumlově může mít mnoho různých barev. Ať už hledáte zajímavé památky, nebo místa vhodná pro sport, máte jistotu, že vše potřebné v něm dostanete na stříbrném podnose. Proto je možné, že nezůstane jen u jedné krátké návštěvy.

Názory a doporučení

Josef Haláček (ubytovatel) 30.3.2020
Město Český Krumlov si dlouhodobě udržuje druhou nejvyšší návštěvnost v Česku a to hned po Praze. Český Krumlov je zapsán od roku 1992 na listinu světového kulturního dědictví UNESCO.
Michaela Váňová (ubytovatel) 25.3.2020
Český Krumlov je plný historie, skvostných památek, romantických zákoutí a výborných kaváren. Pořádá se zde celý rok mnoho kulturních akcí například Slavnosti pětilisté růže, mezinárodní hudební festival, divadlo Otáčivé hlediště či vyhlášené Barokní divadlo na zámku. V neposlední řadě doporučujeme splouvání Vltavy na kánoji, raftu či voru a to minimálně přes město Český Krumlov.
Stanislava Šerhantová (ubytovatel) 11.3.2020
KLID, čisté prostředí bez kyselých dešťů. Velmi vhodné pro odpočinek V BLÍZKOSTI Českého Krumlova, kde je mnoho možností kulturního a sportovního vyžití.
Martin Niedl (ubytovatel) 18.2.2020
Český Krumlov je historickým skvostem s jedinečnou atmosférou, nabízejícím široké možnosti vyžití v tomto směru nejen v areálu zámku, ale v celém centru města a nedávno zrekonstruovaném areálu Klášterů, ale také řadu kulturních společenských událostí.
Emília (sólo host - návštěvník) 28.1.2020
V Českém Krumlově doporučuji vidět a navštívit všechno.
Vlasta (starší pár - návštěvník) 6.11.2019
Nádherný Český Krumlov
Jana Firýtová (starší pár - návštěvník) 19.7.2019
Skoro samota v lese. Nádhera :-)
Lenka Štěrbová (skupina - návštěvník) 14.5.2019
centrum, zámek, zahrada krása Křížový vrch a Grafitový důl bohužel zavřeno