Moderný apartmán, 150 m od Aquaworldu.

Srdečně Vás zveme do našeho moderně a vkusně zařízeného Apartament Lipno Nr. 8, který se nachází v Lipně nad Vltavou. Ideální je pro pobyty rodinek - i díky blízkému hřišti nebo Aquaworldu.

Celoročně Vám nabízíme možnost ubytovat se v našem přízemním Apartament Lipno Nr. 8 s kapacitou až pro 4 osoby. Komfort je na prvním míste, proto je pokoj vybaven De luxe Boxspring postelí pro ten nejlepší spánek. Dále je k dispozici rozkládací gauč pro dvě osoby, LCD TV, DVD a Rádio. Jsou zde balkonové dveře s výhledem do parku, chodba je vybavena garderobou se zrcadlem a vestavěnou skříní.

Připravit si výborné speciality můžete v moderní kuchyňce s opravdu kompletním vybavením na vaření, keramickým dvouvařičem, kávovarem, ledničkou s mrazákem, toustovačem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním sezením. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet.

Přízemí apartmánového domu nabízí prostor vhodný pro děti. Chodba slouží na úschovu kol, lyží a kočárků. V rámci ubytování si můžete dopřát relaxace ve vířivce, sauně a fitness - za poplatek. Snídaně v hlavní sezoně možné v domě, nebo v 100 m vzdálené restauraci. Váš vůz je hlídán kamerovým systémem před domem. Těšíme se na Vás.

A co Vám nabízí okolí? Jízdu na bobové dráze, hru tenisu, yachting, splav na kanoe, plavání, potápění, půjčovnu kol a plachetnic na Lipně. Nevynechejte ani Aquaworld Lipno či procházku na vyhlídkovou věž s tobogánem. V zimě si můžete využívat Lyžařský areál Lipno s novou lanovkou. Doporučujeme i výlety do Linze nebo Pasova, na hrad Rožmberk nebo zámek Hluboká.