Loading

Apartmány v Lipně nad Vltavou

(7 objektů + 5 objektů v okolí 25 km)

Apartmán Lipno 1

Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě, v centru města
Apartmán u Lipna, se samostatným vchodem

Apartmány Green Stone

Lipno nad Vltavou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Luxusní apartmány s vlastním wellness

Apartmány Aleš a Tobiáš

Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě
Apartmány přímo v Lipně nad Vltavou

Apartmány Ernesta Club Lipno

Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě, u vody
Klidná dovolená u vody, za výhodné ceny

Apartament Lipno Nr. 8

Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě, u vody
200 m od pláže a Aquaworldu

Riviera - Lipnohome

Lipno nad Vltavou, na okraji obce / města, u jezera
Moderní a stylové apartmány u Lipna

Apartmán Anemos Lipno

Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě, u vody
Krásný apartmán, cca 200 m od přehrady

Private Luxury Apartments

Frymburk (okres Český Krumlov) (Lipno nad Vltavou 5,8 km vzdušně), v obci / ve měst...
Apartmány ve Wellness Hotelu Frymburk

Apartmány Kovářov

Frymburk (okres Český Krumlov) (Lipno nad Vltavou 9,6 km vzd...
Klidné místo s výhledem na přehradu!

Apartmán Vanessa

Černá v Pošumaví (Lipno nad Vltavou 14,5 km vzdušně), v rekreační oblasti, u vody
Apartmánový komplex na břehu přehrady!
1 - 12 / 12

Apartmány Lipno nad Vltavou

Apartmány Lipno nad Vltavou 1

Letní i zimní dovolená v Lipně nad Vltavou Vás bude bavit

Je jen málo destinací v Česku, které by byly vhodné jak pro trávení letní, tak zimní dovolené. Mezi tuto vzácnou výjimku ale určitě patří Lipno nad Vltavou, ve kterém to žije celý rok. Toto krásné místo v Jihočeském kraji se pyšní přehradou, která je vhodná k rekreaci, ale i spoustou dobrodružných volnočasových aktivit.

Včetně lyžařského areálu Lipno, který je vhodný jak pro začínající lyžaře, tak i pro ty, kteří mají už nějakých těch pár zdolaných sjezdovek zdárně za sebou. V neposlední řadě nemůžeme opomenout ani krátkou vzdálenost do národního parku Šumava, který každoročně navštíví desítky tisíc českých, ale i zahraničních turistů.

Jak vidíte, v Lipně nad Vltavou Vám nuda za žádných okolností nehrozí. A vůbec nesejde na tom, zda do něj přijedete s rodinou nebo se do něj chystáte na teambuilding s nejbližšími kolegy. Určitě Vás bude zajímat i skutečnost, že se nemusíte ubytovávat v žádném velkém penzionu nebo hotelu. Vzhledem k tomu, že je Lipno nad Vltavou vyhlášenou prázdninovou lokalitou v něm najdete i úctyhodnou nabídku levného ubytování, například ve formě komfortních apartmánů, ve kterých se budete Vy i ostatní cítit stejně dobře, jako u Vás doma. Nevěříte?

Levné apartmány v Lipně nad Vltavou pro skromné i náročné

Apartmány v Lipně nad Vltavou vypadají různě. Zatímco jedny jsou samostatné byty v centru města, ve kterých Vás obklopují běžní nájemníci domu, jiné jsou součástí rozsáhlejších prázdninových resortů. Ať tak nebo onak, v obou případech získáte možnost pronajmout si apartmány s jednou nebo s více ložnicemi, obývacím pokojem s pohodlnou pohovkou, televizí, koupelnou a kuchyní s jídelním koutem. Hodně žádané jsou i apartmány s terasou, zahradou či balkonem.

Apartmány Lipno nad Vltavou 2

V případě, že se jedná o apartmán, který patří do většího komplexu, v mnoha případech Vám nabídne i koupání ve venkovním nebo vnitřním bazénu. V rekreačních oblastech bývají i restaurace, herny s ping-pongem, šipkami nebo kulečníkem, zahradní altánky, grily nebo uzavřené wellness centrum se saunami, koupací kádí a vířivkou.

Velkou výhodou těchto apartmánů poblíž vodní nádrže Lipno je skutečnost, že se dají, v porovnání s těmi samostatně stojícími, pronajmout i pro větší skupiny osob. To ocení hlavně nevěsty, které potřebují ubytovat více hostů najednou.

Co Vám tato destinace nabízí?

Lipno nad Vltavou je učiněným rájem všech turistů. Kromě koupání ve vodní nádrži Lipno se v něm můžete věnovat plavbě na lodi či šlapadle. Také není problém si tu najmout lektora, který Vám vštípí základy některého vybraného vodního sportu. Na březích přehrady jsou i nejrůznější sportoviště, mezi která patří hřiště na volejbal, fotbal nebo pro tenis.

Bavit se ale budete i v rodinném zábavním parku Království lesa na bobové dráze nebo v Aquaworldu Lipno, jehož brány jsou Vám otevřené i během ošklivého počasí. Kdo se nebojí výšek, ten by měl určitě zvážit i výstup na Stezku korunami stromů. V případě, že přijedete k vodní nádrži Lipno i s malými dětmi, ukažte jim sochu Lipenské víly nebo je vezměte na výlet na Králičí ostrov. Jeho zajímavostí je, že na něm volně žijí králíci a morčata. Jedná se tedy o naprosto unikátní zážitek, který okouzlí jak malé výletníky, tak i ty dávno dospělé.

Apartmány Lipno nad Vltavou 3

Levné apartmány v Lipně nad Vltavou čekají jen na Vás!

Vůbec nesejde na tom, zda hledáte levný apartmán v Lipně nad Vltavou, který bude volný na Vánoce, Velikonoce nebo na celé letní prázdniny. Pokaždé je potřeba dokončit jeho rezervaci s maximálním předstihem. Jinak by se mohlo lehko stát, že ten nejlepší Vám někdo vyfoukne přímo před nosem.

Aby k tomu nedošlo a Vy jste měli potřebný náskok, nezdráhejte se použít našeho bezplatného vyhledávacího agenta. Ten Vám během chvíle vyfiltruje všechny nejkrásnější apartmány v této oblasti.

Zároveň půjde jenom o takové, které disponují vnitřním, ale i venkovním zařízením přesně podle Vašich představ. To je možné díky jeho rozsáhlým možnostem filtrace, které dalece přesahují schopnosti jiných vyhledávačů na trhu. Máte tedy jistotu, že u nás pokaždé najdete přesně takový apartmán u Lipna, který Vám sedne přesně na míru.

Nabídka cenově dostupných apartmánů v Lipně nad Vltavou se každým dnem rozšiřuje o nové a zajímavé kousky. I tak se ale určitě vyplatí s rezervací na nic dlouho nečekat. Nějaký další z nově přidaných apartmánů můžete vyzkoušet třeba při své příští dovolené.

Názory a doporučení

Petra Kučerová (ubytovatel) 1.2.2020
Lipno nad Vltavou je jedno z nejoblíbenějších turistických míst v České republice. Obec na levém břehu Lipenské přehrady v blízkosti její hráze, obklopená překrásnou šumavskou krajinou je pro své zaměření vhodným místem zejména pro rodiny s dětmi.
Silvie Kostkova (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 10.7.2019
Obec Lipno je čistá, klidná, moderní...