Komfortní apartmány u nádrže Lipno

Rodinné prostředí spolu s okolní scenérií a komfortním ubytováním - přesně to nabízíme v našich Apartmánech Hubert. Apartmány se nacházejí přímo u vodní nádrže Lipno. Osvoboďte se od každodenních starostí a zavítejte do půvabné rekreační osady Jestřábí, vzdálené 2 km od Černé v Pošumaví.

Dvanáct měsíců v roce si u nás najde své dočasné bydlení až 11 osob. V Apartmánech Hubert, ve kterých bydlí majitel, si tak na své přijdou páry, rybáři či senioři. Možnosti ubytování:
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- dva 2-lůžkové apartmány s manželskou postelí a přistýlkou,
- jeden 2-lůžkový apartmán s balkonem, manželskou postelí a přistýlkou.

Každý apartmán i pokoj mají ve výbavě televizor se satelitním příjmem. Ve výbavě apartmánů nechybí kuchyňka vybavená lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. V 2-lůžkovém pokoji využijete rychlovarnou konvici. V každé ubytovací jednotce můžete používat i vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je také bezplatné WiFi připojení na internet.

Společný čas při mluvení se si dopřejete v samostatné místnosti. U nás se dá připravit si ven i jídla na ohni, kde je umístěno také venkovní posezení. Uskladnění sportovního nářadí není u nás žádný problém. S lehkostí také zaparkujete na vlastním pozemku při ubytování. Těšíme se na Vás!

Co nabízí okolí? Plavání nebo plavení se na jachtě přímo na nádrži Lipno. V létě je oblíbená cyklistika, nordic walking, sběr plodů a hub, rybaření. K tipem na výlet doporučujeme - Hrad Rožmberk i Zámek Český Krumlov. Nevynechejte prohlídku podzemní části elektrárny Lipno. Zábava nekončí ani v aquaparku ve Frymburku. V zimě provětráte běžky, lyže či sáňky na svazích střediska v Kramolíně nebo na rakouském Hochfichtu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty