Přímo na břehu Lipna s vlastní pláží!

Penzion Dominant je situován v obci Černá v Pošumaví, přímo u vyhledávané Vodní nádrže Lipno. Ubytování v penzionu je tak ideální pro rybáře, milovníky vodních sportů i rodiny s dětmi.

Přímo u vodní nádrže si můžete odpočinout na pláži, plavat, plachtit nebo si vyzkoušet nejeden adrenalinový sport. V blízkém okolí penzionu se nabízejí výborné podmínky pro cyklistiku a turistiku. Nezapomenutelná je túra v Národním parku Šumava, výhled z rozhledny a Stezky v korunách stromů Lipno, ale i kulturní obohacení během návštěvy Hradu a Zámku Český Krumlov, zámku Hluboká, Vyšší Brod a také procházka překrásným historickým náměstím samotného Českého Krumlova.

Nabízíme Vám příjemné ubytování s provozem od května do října nabízející kapacitu pro pobyt až 17 hostů. Na výběr máte:

- dva 3-lůžkové pokoje, každý s možností přistýlky a vlastní terasou,
- jedno 4-lůžkové studio s vlastním kuchyňským koutem,
- jeden bezbariérový 5-lůžkový apartmán s 2-lůžkovou, 3-lůžkovou ložnicí, obývacím prostorem, kuchyňským koutem a vlastní terasou.

Ve všech ubytovacích jednotkách se nachází televizor se satelitním příjmem a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve studiu a apartmánu mají hosté k dispozici vlastní kuchyňský koutek s elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou a elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním kuchyňským vybavením. Pro hosty ubytované v pokojích je připravena společná kompletně vybavená kuchyňka. V prostorách ubytování je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Určitě oceníte přímou dostupnost k vodní nádrži, možnost opékání přímo u vody, posezení s blízkými u ohniště. V případě zájmu Vám zapůjčíme i člun a poskytneme prostor pro úschovu kol. Vaše auta bezpečně zaparkujete přímo u penzionu.

Dopřejte si odpočinek u vody a prožijte ho s těmi, na kterých Vám opravdu záleží. Věříme, že Váš pobyt bude pro Vás ta správná volba. Těšíme se na setkání s Vámi v Penzionu Dominant.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí